Pau d’Arco, 50 ml

Produkto kiekis: 50ml, 0,12 kg

Skruzdžių medžio žievės miltelius kaip natūralų maisto papildą galima naudoti organizmo atsparumui gerinti ir imuninei sistemai palaikyti, ypač pavasarį bei rudenį. Organizmo valymui vartokite skruzdžių medžio žievę vieną mėnesį.

Sudėtis:

Pau d‘Arco, arba skruzdžių medžio, žievės ekstraktas 8:1 2500 mg, glicerolis ir vanduo.

Vartojimas:

suaugusiems po 2 ml (5 – 6 lašelius) per dieną. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dienos dozės.

Laikymas:

laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.

20.00 

ECOSH skruzdžių medis, arba Pau d‘Arco (Tabebuia impetiginosa), kilo iš Brazilijos ir daugiausiai auga Centrinėje ir Pietų Amerikoje, medžio pavadinimas kildinamas iš visose šio medžio šakose esančiose ertmėse gyvenančių skruzdėlių.

Tai sustiprina medį ir jis tampa atsparus įvairiems kenkėjams ir grybeliams. Naudingas šio augalo savybes gerai išmano vietiniai Peru ir Meksikos gyventojai, vadinantys jį „dievišku medžiu“.

Medžio žievėje yra labai daug įvairių mineralų, vitaminų ir jų junginių. Be to, joje yra fosforo, chromo, kalcio, geležies, jodo, cinko, mangano, magnio, boro ir didelis kiekis lapacholio.

Daugiau informacijos rasite čia »»


Straipsniai

Imunitetas. Palaikymas, stiprinimas »»
SVEIKATA – sugebėjimas apsiginti nuo infekcijų »»
Gripas »»
Gerklų, trachėjų, bronchų kompleksinis sveikatinimas »»
Apie blužnį »»
Kai bėga nosis »»

Jums taip pat gali patikti…