bioSilymarin, 105 mg x 28 pakeliai

Sudedamosios dalys: granuliuoti tikrojo margainio (lot. Silybum marianum (L.) Gaert.) vaisiai. Tai ekologiškas maisto papildas, kurio sudėtyje yra tikrojo margainio (silimarino).

Vartojimas

Vartojama jums patogiu būdu: pakelio turinį suberti į burną, užgerti vandeniu ir nuryti (granules galima ir kramtyti), galima dėti į maistą: jogurtą, košes, sausus pusryčius ir pan.

Įprastai vartojamas 1 pakelis per dieną (pakelio turinį galima suvartoti per kelis kartus).

Rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku dėl kitokio kiekio vartojimo.

6.00 

bioSilymarin 105mg (tikrasis margainis, lot. Silybum marianum (L.) Gaert.) N28 – tai maisto papildas granulių pavidalu, kurio sudėtyje yra biologiškai aktyvios medžiagos – silimarino.

Patogi tikrojo margainio forma kepenims!

Mokslininkai  jau seniai tyrinėja tikrojo margainio savybes.  Paskutinių mokslinių tyrimų rezultatai teigia, jog vartojant tikrojo margainio ekstraktus stebimas reikšmingas poveikis kepenų veiklai: jie palaiko normalią kepenų ląstelių regeneraciją (atsinaujinimą), kepenų detoksikacijos funkciją, virškinimą bei organizmo valymo funkciją [1].

Pirminis tikrojo margainio ekstraktas pavadintas silimarinu – sudėtingu mišiniu, kuriame yra daug struktūriškai susijusių flavonolignanų, flavonoidų, taksifolino ir daugelio kitų sudedamųjų dalių.

Nustebinti augalo efektyviu poveikiu mokslininkai, pasiūlė standartizuoti silimarino atspaudas ir taikyti komercinių  produktų linijose [2].

Kaip gaminamas šis papildas?

Sudėtyje yra skaidulinių medžiagų, Omega-3 ir Omega-6, yra vitamino E (iš tikrojo margainio). Šis maisto papildas yra ekologiškas. Jo sudėtyje nėra jokių pagalbinių medžiagų. Maisto papildo gamintoja – Čekijos įmonė “Irel”. Tai ekologiškas produktas!

Viename 3,5 g pakelyje yra (Kiekis, RMV*)

 • Silimarino 105 mg
 • MUFA mononesočiųjų riebalų rūgščių 0,065 g
 • PUFA polinesočiųjų riebalų rūgščių 0,195 g
 • Alfa-linoleno (Omega-3) 0,005 g
 • Alfa-linolo (Omega-6) 0,18 g
 • Maistinių skaidulų Skaidulinės medžiagos 1,6 g
 • Vitamino E (alfa-tokoferolio) 0, 21 mg 1,75 %
*Referencinė maistinė vertė.

Naudota literatūra:

 1. Ahmed A. Albassam PhD. ( Klinikinės farmacijos katedros docentas ), Reginald F. Frye, John S. Markowitz. Paprastojo margainio ( Silybum marianum ) ir jo pagrindinių flavonolignanų poveikis CYP2C8 fermentų aktyvumui žmogaus kepenų mikrosomose \ t.
  Prieiga per internetą »»
 2. Yan-ze LIU, David Yue-wei LEE. Silimarino smulkių komponentų standartizavimas ir identifikavimas (MK-001). 2012.
  Prieiga per internetą »»

Daugiau informacijos rasite internete

Kepenys tarnaus gerai, jei mylėsi jas labai »»

Straipsniai

Organizmo detoksikacija: būtinybė ir pavojai »»
Kepenys »»
Apie plonojo žarnyno veiklą »»
Medus sveikatai »»

Jums taip pat gali patikti…