Atsiliepimai

Mano pirmoji pažintis su “Herbarius” prasidėjo prieš 16 metų. Penkių metų dukrai buvo diagnozuota sunki odos liga.
Mes beldėme ir ieškojome… Į kiekvienas duris. Atsitiktinai (nors atsitiktinumų nebūna) išgirdau apie “Herbarius”. Po dermatologų, imunologų, alergologų nuosprendžio, neturėjome ką prarasti.
Šiandien mano dukrai 21 metai. Sveika ir graži. Šiandien esu dėkinga likimui, kad mano gyvenimo kely atsirado „Herbarius“.
Man asmeniškai tai – kelias savęs pažinimo, sveikatos ir tobulėjimo link.

Inga, 46 metai


Mes su vyru lankomės Herbariuje 12 metų ir manome, kad žolės turi didelė naudą mūsų organizmui.
Mano pačios organizmas neigiamai reaguoja į sintetinius preparatus, taigi gydytis vien standartiniais cheminiais vaistais negaliu.
Vartojant Herbarius žolinius preparatus, imuninė sistema tapo stipresnė, nustojome sirgti taip dažnai, kaip anksčiau, mažiau sugeriame „chemijos“.

Aušra, 51 metai


Esu Herbarius klientė jau 23 metus. Turiu visas Ž. Jankovskajos knygeles po ranka, lankausi Herbariuje – ir aš jau gerai gaudausi žolėse. Žinau, kas nuo ko ir net susirgus, aš jau, jeigu ką, pasiskaitau, pavartau užrašus ir žinau, kaip galiu sau ir savo šeimos nariams padėti.
Herbariuje randu svarbiausią: ramybę ir informaciją.

Ramunė, 58 metai


Čia atvedė onkologinė liga. Tai atsitiko prieš 19 metų.
Po diagnozės sužinojimo, operacijos, chemoterapijos – jau 18 metų lankausi Herbariuje. Ir neatsibosta, nes po pirmo karto pajutau pagerėjimą.
Ir dabar taip yra: kai pradedu gerti arbatas, papildus – iš karto pagerėja. Paskui praeina kiek laiko ir organizmas pats prašo pagalbos. Tad čia visada jaučiu pagerėjimą, saugumą, priežiūrą.

Angelė, 70 metų


Lankausi 25 metus, pasiūlė brolienė. Iš pradžių lankiausi viena, turėjau problemų su širdele.
Po to atėjo visa šeima. Iš pradžių buvo sunku priprasti plikyti žolių arbatas, užmiršti, numoji ranka: „Ai, gal rytoj…“ Bet įpratau ir 25 metus lankausi Herbariuje.
Kas benutiktų, pirmoji mintis – apsilankyti Herbariuje, o po to iš čia gaunu nukrypimus, kur eiti toliau, kokius tyrimus atlikti. Čia visada gaunu pagalbą. Parvažiuoju iš Herbariaus, jaučiuosi laiminga, pakrauta, iš karto darosi gera.
Žolelės man visada padeda 100% ir aš nusiteikiu, kad nuo dabar jau viskas bus gerai. Administratorė labai gera, švelni, daug pataria. Visame kabinete, parduotuvėje, hole – ramybė.

Genė, 57 metai


Lankausi nuo 2002 metų – jau 17 metų. Neįsivaizduoju, kaip galima gyventi KITAIP.
Aš dėkoju Dievui ir dėkoju draugei, kuri atvedė čia! Tiesiog tai yra vieta, kur užbėgama truputį ligoms už akių. Sirgau cukraligę, bet žolių pagalba atsistatė kepenų veikla, cukrus, cholesterolis. Žinoma, su amžiumi atsiranda daugiau problemų. Bet čia paaiškinama ir veikiama viskas sistemiškai, holistiškai, žiūrima per viso organizmo sistemas.
Nepamiršiu, kaip nuo ausų uždegimo gėriau šlapimo varančias žoles ir tik “cink!” – nustojo skaudėti ausys. Aš skaitau, kad natūralios priemonės yra “tradicinė” medicina, o chemija – yra NEtradicinė. Žinojau žoles ir nuo anksčiau. Esu bitininkė. Natūrali medicina nuo senovės atėjo.

Julija 73 metai


Prieš 14 metų, patarta bendradarbės, kreipiausi į Žanną. Po persirgto gripo ir sunkių komplikacijų jaučiausi labai blogai. Nuo intensyvaus gydymo cheminiais vaistais ligos nesitraukė, bet perėjo į lėtinę (chroninę) formą. Nors esu farmacininkė ir atrodė daug žinojau apie vaistažoles, bet Žannos paskirti vaistažolių mišiniai ir ilgas jų vartojimas po truputi atstatė mano sveikatą.
Iki šiol lankausi „Herbariuje“, stropiai vartoju paskirtas vaistažoles ir Tiens preparatus ir visi negalavimai traukiasi. Tai ką randi užsukęs čia nerasi jokioje vaistinėje. Esu be galo dėkinga ir linkiu kuo geriausios sėkmės.

Jūratė


Apsilankius Herbarijuje dar pirmą kartą nustebino visai kitas požiūris į patį žmogų /net nesirašo „pacientą“/. Kai nustatoma liga ne tik tada kai jau bet kam aišku, „kad tau nebe daug liko“, o negalavimo pradžioje.
Kai ieškoma priežasties ir žiūrima kaip ją pašalinti nepakenkiant likusiam organizmui. Ir pats sveikatinimas kad ir ilgalaikiškesnis, tačiau vengiant sintetiniu preparatų, o naudojant gamtos mums duotas žoleles bei priderinant tam tinkančius papildus.
Džiaugiuosi, kad atsirado taip reikalingas žmonėms skirtas internetinis puslapis, kuriame bus galima pasiskaityti apie vaistažolių ir maisto papildų poveikį tam ar kitam susirgimui, pasitikslinti ar yra, bei įsigyti.
Sėkmės Jums ir tesaugo Jus Dievas.

Juozas


Labai džiaugiuosi, kad 1999 metais dėka kitų žmonių rekomendacijų atradau šią nuostabią galimybę sveikatai palaikyti. Žannos dėka sužinojau savo negalavimų priežastis, kurių niekaip negalėjo ne tik įvardinti, bet ir spręsti tradicinės medicinos atstovai. Kasmetinių apsilankymų metu ir toliau gaunu patarimus, kaip stiprinti sveikatą, kovoti su negalavimais.
Esu labai laiminga, dėka žolininkės paneigusi tradicinės medicinos prognozes, kad galiu neturėti vaikų, jei nuolat negersiu hormoninių preparatų (juos man pradėjo skirti nuo 16 metų), tačiau dabar džiaugiuosi dviem vaikais ir prie hormoninių vaistų negrįžau.
Galiu pasakyti tik tiek – ačiū, kad esate. Dėka Jūsų atradome kitokį požiūrį į gydymą ir mediciną.

Kristina


Pas Žanną Jankovskają lankausi beveik 15 metų. Man 63 metai, taigi esant tokio amžiaus, sveikatos problemų tikriausiai turi kiekvienas. Džiaugiuosi, kad teko prisiliesti prie medicinos atstovės, kuri ligą mato ne kaip atskiro organo negalavimą, bet žiūri kaip į visumą, ieško ligos priežasties ( o ne tik bando šalinti simptomus).
Nekalbant apie žolelių naudą, neatsidžiaugiu esant reikalui skiriamų papildų, tokių kaip TIENS Kordicepsas, Veikanas, įv. rūšių Kalcio preparatų, Spirulinos nauda.

Laima


Man ir mano šeimai „HERBARIUS“, tai ne tik pagalba ištikus ligai, bet ir mokykla, kuri ugdo ir skatina pažinti, mylėti save, o svarbiausia būti TAIKOJE su savimi pačiu.
Per 19 pažinties metų šios mokyklos Mokytojos-žolininkės Žannos pagalba mes išmokome padėti sau ligoje, ugdyti save kaip asmenybes, gavome daug patirčių, už kurias esame dėkingi Dievui, suvedusiam mus į šią ypatingą BENDRYSTĘ su „HERBARIUM“.

Kristina Krasko su šeimaParašykite savo atsiliepimą, pasidalinkite patirtimi

    Prašome pažymėti, kad sutinkate su mūsų *Privatumo politikos* nuostatomis

    Close
    Krepšelis (0)

    Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.