Kapsulės „SUPER CALCIUM” su lecitinu 20 kaps.x 0,496 g.

Žmogaus organizmas kiekvieną dieną susiduria su įvairiausiais iššūkiais. Stresas, protinis darbas, itin aktyvus gyvenimo būdas ar lėta medžiagų apykaita, – visa tai turi įtakos mūsų savijautai. Todėl ypač rudenį ir žiemą, kai jaučiamės pavargę, išsekę, ir mums sunku susikaupti, svarbu tinkamai maitintis ir vartoti maisto papildus. Į šį sąrašą turėtų būti įtrauktas kalcis ir lecitinas.

Vartojimas

Rekomenduojama vartoti vieną kapsulę per dieną. Galima palaipsniui didinti dozę iki vienos kapsulės 2-3 kartus per dieną.

15.10 

Sunku pervertinti kalcio ir lecitino vaidmenį mūsų organizme. Kai kalcio kiekis yra pakankamas, mūsų kaulai yra tvirti, dantys – sveiki, o ir kraujo krešėjimo procesas vyksta tinkamai. Lecitinas priklauso fosfolipidams ir yra labai svarbi organizmo dalis. Fosfolipidai – pagrindinė statybinė ir funkcinė visų ląstelių membranų medžiaga, taip pat organelių membranų struktūros dalis. Pasak mokslinių tyrimų, lecitinas yra atsakingas už daugelį medžiagų apykaitos procesų, vykstančių mūsų organizme. Lecitiną sudaro cholinas (B grupės vitaminas), kuris yra reikalingas acetilcholino gamybai. Cholinas atlieka svarbų vaidmenį palaikydamas normalią kepenų funkciją, homocisteino ir riebalų apykaitą. TIENS sukūrė lengvai absorbuojamą kalcio ir lecitino papildą dėmesio koncentracijai ir susikaupimui gerinti.

Poveikis

Sudedamosios papildo dalys yra plataus veikimo spektro:

  • Kalcis padeda palaikyti normalius nervinius impulsus, sveikus raumenis, tinkamus kraujo krešėjimo procesus ir energijos apytaką.
  • Vitaminas B1 ir vitaminas B12 prisideda prie normalaus nervinės sistemos funkcionavimo ir energijos apykaitos.
  • Lecitinas yra cholino šaltinis, kuris palaiko normalią kepenų funkciją, homocisteino metabolizmą ir normalią riebalų apykaitą.
  • Folatas palaiko normalų nervinės sistemos funkcionavimą, sumažina nuovargį ir išsekimą, taip pat stiprina imuninę sistemą.

Sudėtis

Preparate yra lengvai pasisavinimo jonizuoto kalcio junginių, kurie yra ir veršelių kauluose. Svarbu atsiminti, kad natūraliai kalcis yra joninės struktūros. Prieš organizmui jį pasisavinant, kalcis paverčiamas į molekulinę formą (netirpi kalcio druska).

Tokia molekulė negali patekti į ląstelę, nes per ląstelės membraną gali pereiti tik jonai. Todėl geriau vartoti papildus, kuriuose yra jonizuotas kalcis, ne kalcio karbonatas (esantis, pavyzdžiui, austrių kiautuose), kuris sunkiau virškinamas ir gali neutralizuoti skrandžio sultis.

Antra sudedamoji maisto papildų dalis – lecitinas, kuris randamas bet kurioje organizmo ląstelėje, ypač kaip sudedamoji ląstelių membranų dalis. Nepaisant to, kad lecitinas yra visose organizmo ląstelėse, jo kiekis skirtinguose organuose skiriasi.

Sudėtyje taip pat yra taurino. Taurinas – organinis aminorūgščių grupės junginys, esantis daugelyje audinių ląstelių, kuris atlieka svarbų vaidmenį daugelyje fiziologinių procesų, vykstančių įvairiuose organuose.

Didžiausias jo kiekis randamas smegenyse (kankorėžinėje liaukoje ir hipofizėje), tinklainėje, širdyje, raumenyse ir tulžyje. Žmogaus organizme taurinas pagaminamas dalyvaujant sieros turinčioms aminorūgštims: cisteinui ir metioninui, taigi, kai pastarųjų kiekis organizme sumažėja, gali sutrikti taurino gamyba.

Dar viena svarbi sudėtinė dalis yra folio rūgštis.

Folatas palaiko normalią kraujo gamybą, normalią psichologinę būklę ir sumažina nuovargį bei išsekimą. Papilde taip pat yra vitaminų B1 ir B12, kurie palaiko tinkamą psichologinę organizmo veiklą ir normalią energijos apykaitą. Vitaminas C palaiko imuninę sistemą intensyvios fizinės veiklos metu ir po jos, taip pat padeda formuotis kolagenui, kuris būtinas tinkamai kraujagyslių veiklai, kaulams, odai, dantims, kremzlėms ir dantenoms.

 


Straipsniai

Mūsų venos »»
Imunitetas. Palaikymas, stiprinimas »»
Kai bėga nosis »»
Atminties gerinimas »»

Jums taip pat gali patikti…