ŽMOGAUS LĄSTELĖ – struktūrinis vienetas, gebantis savarankiškai egzistuoti, vystytis ir daugintis.

Manoma, kad suaugusio žmogaus kūną sudaro apie 100 trln. ląstelių, skirstomų į 220 tipų.

Ji sveika, kai maitinasi, kai pakanka deguonies, kai joje skysta šarminė terpė, ji auga, skiria energiją, regeneruojasi ir dalinasi.

Ji ilgaamžė.

VIRUSAI yra vidaus ląstelių parazitai, galintys gyventi tik gyvos ląstelės sąskaita (ne tik žmogaus, bet ir gyvūnų, augalų, bakterijų).

Pakliuvę į ląstelės vidų, pakeičia jos genetinę programą, t.y. ją priverčia dalintis pagal savo “taisykles” ir taip daugina save. Tai ir yra vienas iš vėžio ligų atsiradimo variantų.

 • VIRUSAI yra vidaus ląstelių parazitai, galintys gyventi tik gyvos ląstelės sąskaita (ne tik žmogaus, bet ir gyvūnų, augalų, bakterijų). Pakliuvę į ląstelės vidų, pakeičia jos genetinę programą, t.y. ją priverčia dalintis pagal savo “taisykles” ir taip daugina save. Tai ir yra vienas iš vėžio ligų atsiradimo variantų.

Viruso ląstelei yra gyvybiškai svarbu rasti vietą daugintis.

 • Koronavirusas elgiasi dar „išmaningiau“: po to, kai pasinaudoja ląstelėmis ir bakterijomis, sukelia organizme autoimuninę reakciją. Kiekvienas virusas palieka savo antigenus ląstelės paviršiuje ir ji tampa mūsų imuninės sistemos taikiniu. Imuninė sistema pradeda kovoti su šia ląstele, ją sunaikinti. Tuomet ir pradedama dūsti. Pirmieji fortai, kuriuos puola ir naikina koronavirusas: PLAUČIAI IR INKSTAI.

Be viso to, koronavirusas aktyvina kitus virusus: papilomos, herpio. Bei bakterijas.

 • Neleiskime patekti virusui į vidų: plaukime rankas, vėdinkime patalpas, gerkime karštas šarminančias arbatas, nes žmogaus koronavirusams optimalus pH yra 7,0–7,5, tad derėtų palaikyti ŠARMINĮ organizmo balansą.
 • ŽOLELIŲ ARBATOS turi taip pat greitinti skysčių apytaką organizme (prakaitavimą, šlapinimą), mažinti paburkimus, uždegimus bei virusų aktyvumą.

ŠARMINA:

Asiūklis dirvinis, Čiobrelis, Gaurometis, Jonažolė, Islandinė kerpena, Pankolis, Sidabražolė miškinė, Našlaitė, Puplaiškis, Ramunėlių žiedai, Rugiagelė, Trikertė žvaginė, Tuopos pumpurai, Beržo pumpurai, Varnalėšos šaknys, Viržiai.

RŪGŠTINA:

Vitaminas C, Ajerų šakniastiebiai, Aviečių lapai, Beržo lapai, Dilgelės, Erškėčių vaisiai, Kiaulpienių šaknys, Medetkų žiedai, Gyslotis plačialpis, Raudonėlis, Šalavijas, Šalpusnis, Takažolė, Ugniažolė, Žemuogių lapai.

Tačiau, jeigu iš šių žolelių pagaminote tinktūrą – efektas gali būti atvirkštinis.

ĮSIDĖMĖKITE:

jokiu būdu sintetinio vitamino C ir Erškėčių bei Pipirmetės arbatos negerkite šio viruso profilaktikai. Ežuolė turi lengvai rūgštinantį poveikį.

Mes nesame užtikrinti, jog šiuo metu jau nesame apsikrėtę.

Todėl kuo skubiau kvieskime pagalbą organizmui iš šalies: draugiškas saugias natūralias liaudies medicinos priemones, būdus.

LEGENDINĖ AUKSINĖ GĖLĖ.

Sena legenda pasakoja, kad šis augalas kadaise buvo mylimiausia iš gėlių: davė nektaro bitėms, mergaitėms – gėles vainikams, jos šaknys gydė ligonius, naktį auksinės gėlės apšviesdavo keliautojo kelią.
Bet kartą dangus prapliupo, stepėje pasirodė pikti raiteliai, visur sėjantys mirtį ir naikinimą. Auksinė gėlelė paslėpė savo žiedlapius, pakreipė galvą, susigraudino ir paniūro, nenorėdama tarnauti blogiems žmonėms.
Laikas praėjo, juodoji giminė išnyko, tačiau auksinė gėlė nieko nepamiršo.

Giedru oru ji teikia džiaugsmo, tačiau kai tik atsiranda debesis – uždaro savo žiedlapius, įspėdama žmones apie blogą orą.

KIAULPIENĖ – jos auksiniais žiedais ankstyvą pavasarį nusėti visi Lietuvos laukai.

Visos augalo dalys naudojamos maistui. Kinijoje vadinama daržove, pas mus – žole. Žali lapai naudojami salotoms, šaknys – kavai gaminti. Iš žiedų daromas vynas, uogienė, medus.
Visos augalo dalys naudojamos gydymui (ir ne tik liaudies medicinoje): šaknys, lapai, stiebai, žiedai, iš viso augalo spaudžiamos gydomosios sultys.

Veikia visas organizmo sistemas: nuo kraujotakos iki skeleto. Mokslininkai siūlo labai platų naudojimo spektrą: nuo endokrininių ligų iki onkologinių bei virusinių.
Šias gėles labai mėgsta vabzdžiai dėl jų nektaro ir žiedadulkių.
Tiksliai nurodo laiką ir orą: skaidriomis saulėtomis dienomis lygiai 6 val. ryto žiedai išsiskleidžia ir užsidaro tiksliai 3 val. ryto. Debesuotu oru žiedynai užsidaro, saugant žiedadulkes nuo drėgmės.

TRADICINĖJE KINŲ MEDICINOJE ji yra pagrindinis prieš virusinių preparatų komponentas. Kiaulpienių ekstraktų antivirusinis aktyvumas rodo, kad šių ekstraktų komponentai pasižymi antivirusinėmis savybėmis.

Viruso augimo ir dalinimosi ląstelėse mažinimas. Naudojant kiaulpienes, viruso replikacijos slopinamos.

TAČIAU: kiaulpienės preparatai rūgština!

Rūgščioje terpėje žmogaus ląstelė žūsta, o virusai (itin koronavirusai) aktyvizuojasi.

Tam kad šarminti kiaulpienės šaknų poveikį ir dar labiau sustiprinti jų antivirusinį efektą kartu derėtų naudoti varnalėšų ir valerijono šaknis.

VARNALĖŠŲ ŠAKNYS ne tik šarmina žmogaus organizmo terpę, bet turi stiprų priešvirusinį poveikį. Mokslinių tyrimų metu virusų kiekis reikšmingai sumažėdavo ir net sukėlė 100% žūtį  bei žymiai sumažino visų kirminų motorinį aktyvumą.

VALERIJONŲ ŠAKNYS – šarmina ir aktyviai kovoja su bakterijomis, netgi tokiomis, kaip skarlatina, streptokoku, tuberkulioze, vidurių šiltine.

Atpalaiduoja kvėpavimo takų spazmus.

ANTIVIRUSINĖ RYTINĖ ARBATA:

VAKARE paimti termosą ir įberti į jį 3-jų žolių šaknų po 1 arbatinį šaukštelį: Kiaulpienių šaknų+Varnalėšų šaknų+Valerijono šaknų.

Visus 3 šaukštelius užpilti 1 stikline verdančio vandens, palikti prisitraukti nakčiai. Ryte nukošti per sietą ir išgerti 20 minučių prieš valgį. Kiek šeimos narių, tiek visko dauginti.

ČIOBRELIS turi:

 • Antivirusinį poveikį;
 • Bakterijas naikinančias savybes. Jis turi antimikrobinį poveikį prieš gram teigiamas ir gram neigiamas bakterijas, žarnyno puvimo bakterijoms taip pat auksinį stafilokoką. Pasižymi aktyviu poveikiu prieš Helicobakter pilori bakteriją;
 • Priešgrybelinį poveikį. Nustatyta, jog veikia šiuos grybelius: Candida albicans, Aspergillus flavus, A. parasiticus, A. ochraceus, Fusarium moniliforme, Trichophyton mentagrophytes, T. rubrum, T. tonsurans;
 • Antihelmentinis veikimas prieš tripanasomą Trypanosoma cruzi, priklausančią žiuželinių pirmuonių būriui;
 • Eksperimentiniais tyrimais pagrįsta, jog čiobreliai teigiamai veikia plaučius, dezinfekuoja kvėpavimo takus, lengvina atsikosėjimą, skatina bronchų sekreciją suskystina klampų sekretą.

Visos aprašytos unikalios čiobrelio savybės pasireiškia tik jo tinktūros arba aliejaus formoje.

Tinktūros gaminimas.

Paimti 300 gr sausos čiobrelio žolės, visą kiekį užpilti 1,5 ltr 40‘ degtinės, palaikyti tamsiai ir šaltai 7 paras, nukošti ir gerai nuspausti.

Vartoti: po 1 arbatinį šaukštelį 2 k. d. po valgio.

Kokybiško čiobrelio aliejaus namų sąlygomis pagaminti nepavyksta. Tad yra profesionalų sukurtas produktas »».

Vartoti: po ½ – 1 valgomą šaukštą 2 kartus per dieną:  ryte 20-30 minučių prieš valgį ir nakčiai.

ČESNAKAS dažnai vadinamas universaliu gydytoju, natūraliu antibiotiku.

Gripo epidemijų metu iš jo gaminami pakabukai ir karoliai. Prieš gripą – taip, prieš koronaviusą – NE.

Valgyti česnaką nerekomenduojama: RŪGŠTINA organizmą, dirgina skrandį, inkstus.

Česnako aliejaus gaminimas:

1 česnako galvutę nuvalyti, skiltelių nesmulkinti, tik perpjauti išilgai. 0,5 litro pirmo spaudimo alyvuogių aliejaus pakaitinti iki virimo. Paruoštą stiklainį sterilizuoti (orkaitėje, arba vandens garuose, arba spiritu). Į stiklainį sudėti česnaką ir užpilti ant jo karšto aliejaus. Laikome indą šaltai, bet ne šaldytuve, 7 paras. Po to nukošiame į kitą sterilizuotą butelį. Laikome šaltai.

Šis aliejus puikiai tinka maisto gamybai: užpilti ant salotų, į troškinį ir pan.

Galima įsigyti jau paruoštą produktą »»

Virusų epidemijų metu naudoti po 1 arbatinį šaukštelį nakčiai.

Kinų tradicinės bei Tibeto medicinos pagrindu sukurti ir daug metų išbandyti kovoje su virusais du ypatingai specifiniai preparatai:

 1. TIENS Spirulinos kapsulės. Pasižymi dideliu maistingųjų medžiagų kiekiu: lengvai įsisavinamų baltymų, vitaminų, mineralų ir kitų žmogaus organizmui svarbių medžiagų šaltinis, aktyviai dalyvauja natūralioje organizmo apsaugoje, šalina nuovargį.
 2. TIENS „Chitosan“ gaunamas iš raudonkojų krabų kiautų. 2012 m. mokslininkų susidomėjimą sukėlė chitozano galimybės audinių bioinžinerijai, transplantacijai ir gaminimui. 2017 m. iš jo sukurta nauja medžiaga nano / mikrosferų pavidalu, gebanti adsorbuoti koronavirusus.

EUCALYPTUS GLOBULUS ETERINIS ALIEJUS »»

Nustatytas  aktyvumas  prieš bakterijas  (Streptococcus pyogenes, S. pneumoniae izoliatų, Staphylococcus aureus , Haemophilus influenzae H. Klebsiella pneumoniae ir daugybę kitų).

Nuo virusų: nustatytas adenoviruso ir kiaulytės viruso padermių, gauti iš kvėpavimo takų infekcijomis sergančių pacientų klinikinių pavyzdžių.  Labiausiai jautrūs buvo H. influenzae, paragripai ir S. maltophilia, po jų sekė S. pneumoniae. Net nuo pedikuliozės (nuo utėlių),  helmintų (parazitinių kirmėlių).

Naudojamos nuo viršutinių kvėpavimo takų, peršalimo (sloga, kosulys, sinusitas) ligų, bronchitų.

Naudojimo būdas: į 50 ml Česnako aliejaus įpilti 1 arbatinį šaukštelį Eukalipto rutulinio aliejaus. Šiuo trinti  krūtinę, nugarą, aplink ausis, patepti iš vidaus nosies šnerves nakčiai arba 2 – 3 kartus per dieną.

Vienas iš geros SVEIKATOS  palaikymo būdų – sugebėjimas apsiginti nuo infekcijų. Linkime sėkmės.

Susiję produktai

Close
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.