Kai bėga nosis

Dažniausias šiuo metu jaunų mamyčių klausimas: „Ką daryti: vaikui bėga nosytė?“.

Toks jaudulys pagrįstas, nes šlapia nosytė už kelių valandų  gali pavirsti sausu įkyriu kosuliu.

 

Mažyliams nuo gimimo iki  1-erių metukų siūlome 3 pagrindines, po ranka esančias priemones:

1. Ant kojyčių padukų – garstyčių trauklapiai.

Lapą perpjaukime per pusę, dėkime prie odos plonesne popieriaus puse 15 minučių 2 kartus per dieną. Po to kojytes sausai nuvalykime, įtrinkime „Evija“ kremu, užmaukime medvilnines kojines, ant jų dar vilnones. Tai nėra sudėtingi veiksmai, bet liaudies medicinos patarimų reikia laikytis tiksliai – ypač įsidėmėkime kojinių apmovimo eigą.

2. Išsivirkime 3 bulves su lupena (20 minučių), vandenį nupilkime.

Trinkime karštas bulves su 3 valgomais šaukštais bet kokio aliejaus. Gautą masę įvyniokime į lininę drobelę ir uždėkime ant gerklės 2 valandoms. Kad kompresas per greitai neatvėstų, ant drobelės vyniojame maistui skirtą celofano plėvelę ir šiltą šaliką. Procedūrą kartokime 2 kartus per dieną.

3. Žolyčių arbatėlę gaminsime iš asiūklio dirvinio žolės

(1 valgomas šaukštas) ir debesylo didžiojo šaknų (1/2 valgomojo šaukšto) užpilkime 1/3 stiklinės verdančio vandens. Palaikykime 1 valandą,  kad pritrauktų, nukoškime,  duokime gerti po 1 valgomąjį šaukštą  3 kartus per dieną po valgio. Likusį arbatos kiekį lašinkime į nosytę po  ½ pipetės 3 kartus per dieną į abi nosies šnerves.

Jums  į pagalbą siūlome lengviausiai pasiekiamas,  efektyviausias ir saugiausias priemones.

Vyresniems vaikams ir suaugusiems žmonėms priemonių kiekius didinkime,  į arbatą prie asiūklio ir debesylo įdėkime dar 3 valgomus šaukštus islandinės kerpenos ir užpilkime 2 stiklinėmis verdančio vandens.

Kai bėga nosis

Susiję produktai

Close
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.