OOMEX apelsinų skonio žuvų taukai, 300ml

Vartojimas

Kūno svorį padauginti iš 0,15.

Vidutiniškai suaugusiajam 1 valgomas šaukštas žuvų taukų per dieną.

Pavyzdžiui, jei sveriama 80kg, reikia suvartoti 12ml, t.y. 1 valgomąjį šaukštą žuvų taukų per dieną, 40kg sveriantis asmuo – 6ml, 100kg sveriantis asmuo – 15ml, t.y. pusantro šaukšto taukų per dieną.

Žuvų taukų negalima naudoti žuviai alergiškiems žmonėms.

Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Vartojant kraują skystinančius ir kitus vaistus, nėštumo ir žindymo laikotarpiu pasikonsultuoti su šeimos gydytoju ar gydytoju specialistu.

Nevartoti likus dviem savaitėms iki operacijos ir gimdymo. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

29.00 

ECOSH apelsinų skonio omega-3 maisto papildas yra pagamintas iš aukštos kokybės žuvų taukų, kuriuose ypač gausu omega-3 riebalų rūgščių EPR ir DHR.

Taukai pagaminti iš kruopščiai atrinktų trumpai gyvenančių giliavandenių žuvų: sardinių, ančiuvių ir skumbrių, kurios yra vienas gryniausių omega-3 šaltinių jūroje. Taukai išvalomi, koncentruojami, dezodoruojami ir stabilizuojami šiuolaikiška aukšta technologija, dėl kurios šie Prancūzijoje paruošti žuvų taukai yra vieni stabiliausių ir švariausių žuvų taukų rinkoje.

Kartumui atsirasti neleidžia ir stabilumą užtikrina įvairių tokoferolių mišinys ir polifenoliais praturtintas pirmasis šalto spaudimo aliejus.

Polifenoliai yra stiprūs antioksidantai, turintys daug naudingų savybių, kurios saugo aliejų ir žmogaus kūną nuo oksidacijos.

Sudedamosios dalys:

  • Žuvų taukai (ančiuviai, skumbrės, sardinės),
  • Šalto spaudimo alyvuogių aliejus,
  • Vitaminas E (antioksidantas),
  • Kvapiosios medžiagos (apelsinas),
  • MCT kokosų aliejus,
  • Vitaminas D3 (cholekalciferolis).

Straipsniai

Pagalba sąnariams »»
Ar smegenys sensta? »»
Atminties gerinimas »»
SVEIKATA – sugebėjimas apsiginti nuo infekcijų »»
Gripas »»
Imunitetas. Palaikymas, stiprinimas »»
Kaulai. Osteoporozė »»

Jums taip pat gali patikti…