15%

ECOSH AŠVAGANDA (Ashwagandha), 90 kapsulių

Prie adaptogeninių augalų priskiriamas augalas ašvaganda (ashwagandha) skatina kūno balansą, gali padėti palaikyti gerą organizmo nervų sistemos ir imuninės sistemos funkciją, gerą energijos apykaitą.

Ašvaganda gali padėti palaikyti normalią reprodukcinės ir endokrininės (hormoninės) sistemos veiklą.

Vartojimas:

1-2 kapsulės per dieną laikantis gydytojo ar vaistininko rekomendacijų.

Svarbu – Ašvaganda gali sustiprinti migdomųjų ir raminančiųjų vaistų poveikį, todėl jų nereikėtų vartoti kartu. Nevartoti su insulinu ar skydliaukę veikiančiais vaistais.

19.10  22.50 

   Sudedamosios dalys:

  • ašvagandos šaknų ekstraktas  (Withania somnifera) 250 mg (1kapsulė)
  • ašvagandos KSM-66 šaknų ekstraktas (Withania somnifera) 150mg (1kapsulė)
  • vegetarinė kapsulė (hidroksilpropilmetilceliuliozė).

Ašvaganda (ashwagandha) kitaip – migdomoji vitanija (arba indiškasis ženšenis). Ašvaganda kaip ir ženšenis nuo seno žinoma Kinijoje, be to, ilgos ir rudos ašvagandos šaknys jau keletą tūkstantmečių naudojamos Indijos tradicinėje medicinoje, tradiciškai augalas buvo skirtas gerai savijautai ir užtikrinti miego kokybei.

Lotyniškai Ašvaganda reiškia „miego sukėlėją“, tačiau augalo pavadinimas „ashwagandha“ kildinamas iš sanskrito ir yra žodžių „ashva“, reiškiančio arklį, ir „gandha“, reiškiančio kvapą, dūrinys. Šio augalo šaknies kvapas labai stiprus, primenantis arkliui būdingą kvapą.

Šis augalas yra viena žinomiausių pagalbinių rasajanos (jauninančių) priemonių ajurvedoje. Ašvagandos krūmas labiausiai paplitęs Indijoje ir Nepale, jo žiedai yra maži ir žali, prinokę vaisiai – rausvai oranžinės spalvos, panašūs į mums labiau žinomą dumplūnę (Physalis).Tai vienas iš nedaugelio atpalaiduojančių (ne stimuliuojančių) adaptogeninių augalų.

Daugiau informacijos rasite čia »»


Straipsniai

Vaistažolių arbatos krizės metu »»

Jums taip pat gali patikti…