5%

Formoline L112 EXTRA 750 mg antsvoriui ir cholesteroliui, tabletės N64

Natūrali priemonė anstvorio ir nutukimo gydymui.

 

 

Veiklioji skaidulinė medžiaga poligliukozaminas L112 (73 %): ß-1,4-polimero iš D-gliukozamino ir N-acetil-D-gliukozamino iš vėžiagyvių kiautų specifikacija L112. Pagalbinės medžiagos: askorbo rūgštis, vyno rūgštis, pagalbinės tabletės medžiagos (augalinė celiuliozė, kroskarmeliozės natrio druska, augalinis magnio stearatas, povidonas, silicio dioksidas).

40.80  42.90 

2 tabletės 2 kartus per parą.

formoline L112 EXTRA reikia vartoti dviejų valgymų, kurių metu suvartojama daugiausiai riebalų, metu.

Tablečių nekramtykite, užgerkite dideliu kiekiu mažai kaloringo skysčio (ne mažiau kaip 250 ml), kad jos patektų į skrandį. Kadangi preparato formoline L112 EXTRA sudėtyje yra daug skaidulų, įsitikinkite, kad geriate pakankamai skysčių – ne mažiau kaip 2 l per dieną.

Kad būtų užtikrintas nepakeičiamųjų riebalų rūgščių ir riebaluose tirpių vitaminų (A, D, E ir K) poreikis, patariame formoline L112 EXTRA vartoti tik 2 iš 3 pagrindinių valgymų metu. Be to, kasdien reikėtų suvalgyti bent vieną patiekalą su itin kokybišku aliejumi, aprūpinančiu organizmą riebaluose tirpiais vitaminais ir nepakeičiamosiomis riebalų rūgštimis. Vitaminų poreikį taip pat gali papildyti multivitaminų preparatas.

Norint kontroliuoti svorį, dozę galima sumažinti iki 2 tablečių per parą.

 


Jums taip pat gali patikti…