Ieškoti

E-parduotuvė

Stevijos žolė 100g.

5.00 

Stevija saldžioji – žolė, kuri yra kelis šimtus kartų yra saldesnė už cukrų. Iš majų kalbos pavadinimas verčiasi „medaus žolė“. Jos ypatingas savybes Europoje pradėjo nagrinėti tik 20 amžiuje.

 

Be pagrindinės saldžiosios medžiagos žolėje aptikta daug seleno, kalcio, vario, kalio, įvairių vitaminų, antioksidantų (vėžio profilaktikai), pektinų (žarnyno ir viso organizmo valymas nuo šlakų), rutino bei kvercetino (nuo alergijų).

 

Taip pat jos sudėtyje yra tam tikros medžiagos, kurios reguliuoja hormonų veiklą: skydliaukės, kasos, antinksčių ir kt., mažina „blogojo“ cholesterolio bei cukraus kiekį kraujyje.

 

Stevija turi antibakterinį, priešuždegiminį poveikį, žaizdų, opų ir kitų odos bei gleivinių pažeidimų gijimo poveikį.

Nervų sistemai taip pat naudinga: suteikia drąsos, ištvermės, gerina nuotaiką.

Neturime

Moksliniai tyrimai

Stevijos žolė 100g.

Įspūdį sudarė stevijos galia palaikant kariškių, kosmonautų, povandeninių laivų komandų sveikatą.

Plačiausiai paplito po Hirosimos ir Nagasakio tragedijos.

Japonijos mokslininkai atrado stevijos savybes, ieškant priemonių apsaugoti gyventojus ir suteikti jėgų išgyventi. Iki šiol japonai naudoja 90% visos pasaulyje auginamos stevijos.

2014 metų mokslinių tyrimų rezultatai parodė didelį antioksidantų kiekį (5 kartus daugiai, nei jų turi žalioji arbata), kurie svarbūs vėžio profilaktikai.

Bei mažą angliavandenių kiekį – ši savybė naudinga maisto pramonėje: mažo kaloringumo jogurtų, pieniškų kokteilių ir kitų produktų gamyboje.

Coca Cola padavė jau 24 patentines paraiškas dėl stevijos naudojimo savo produkcijoje, siekiant pristatyti ją, kaip sveikatai naudingą liniją.

Daugiau informacijos rasite internete

Stevija – medaus žolė »»
Augalas, kuris pradžiugins ir akį, ir skrandį »»

 


Straipsniai

Ar smegenys sensta? »»

*prieš vartojimą pasitarkite su specialistu

Jums taip pat gali patikti…