Vasara išdykėlė – kiek malonumų, tiek ir pokštų.

Erkės, vapsvos, bitės, uodai, odos nudegimai, širdies veiklos sutrikimai, viduriavimai –  štai vasaros išdaigų sąrašo pagrindiniai punktai.

Mūsų vaistinėlėje, kaip ir kiekvieną vasarą:  maistinis actas 9%, jonažolių ir ramunėlių aliejai, pelyno tinktūra, debesylo šaknys, kremas Evija, iš TIENS produktų visada turime Antilipidinės arbatos, Digest, Ikan, Chitozan, Spirulina.

Erkės –

įsikibusią erkę suvilgyti actu arba kvapniu aliejumi (pvz. kėnio, levandos). Atsargiai sugriebti pirštais ir pasukti prieš laikrodžio rodyklę. Įsisegimo vietą dar kartą patepti actu. Po to profilaktikai dvi savaites pagerti augančių laukuose ugniažolės ir gysločio mišinio arbatos. Suaugusiems – Pelyno tinktūros, TIENS Chitozan kapsules.

Vapsvos, bitės –

atbaidyti nuo vaišių stalo nepageidaujamas viešnias patartina atsisėdus valgyti, ant stalo padėti lėkštutę, kurioje įpiltas praskiestas karštame vandenyje maistinis actas (ne obuolių). Įgėlus – ištraukti geluonį, dėti ant įgėlimo vietos tai, ką turite po ranka: šaldytos mėsos, ledo, iš šaldymo kameros, sveiko vaiko šlapimo, acto, citrinos kompresus, įtrinti muilu, patepti medetkų tinktūra. Rekomenduojama gerti daug arbatų.

Mes geriame TIENS antilipidinę arbatą, o panaudotą arbatos maišelį dedame ant įkandimo vietos. Aktyvuotos anglies tabletes – sukramtyti ir išgerti keletą vienetų per kartą.

Uodai –

į įkandimo vietą tuojau pat įtriname pakramtytą gysločio (trauklapio) lapą. Po to niekada nebeniežti. Galima patepti kremu Evija su mirtene.

Odos nudegimai –

kad nenudegti saulėje, kad įdegimas būtų bronzinis ir tolygus, tepame odą jonažolės aliejumi, paplūdimyje valgome daug uogų ir morkų. Rytais 30 minučių prieš valgį išgeriame 2 kapsules (vaikams 1 kapsulę) TIENS Ikan. Jis palaikys ir mūsų širdies veiklą, neleis lėtėti mąstymui. Nudegus odai ypatingai užsirekomendavo  Evija kremas su mirtene. Išoriškai iš naminių priemonių tinka grietinė, kefyras, ramunėlių aliejus ir vonios su vaistinių ramunių, liepos žiedų ir ąžuolo žievės arbatomis.

Širdies priežiūra –

karštomis vasaros dienomis būtinai pagerkime kalio ir magnio miltelių nakčiai. Vien valgyti bananus, bulves ir petražoles neužtenka. Kenkiančius širdžiai gazuotus gėrimus (girą, alų ir pan.), o taip pat kavą, pakeiskime didesniais kiekiais lengvo mineralinio vandens, praskiestų sulčių. Ir vėl gi TIENS pagalba: antilipidinė arbata, spirulina.

Viduriavimas –

dažniausiai aptinkame, jog vasarą dėl viduriavimo kalti produktai: karštai rūkyta žuvis ir mėsa, grietinėlės ir pieno desertai (tortai, pyragaičiai), sviestas, grietinė, o ypač varškė. viduriuojant išgerti keletą sukramtytų aktyvuotos anglies tablečių, pelyno tinktūros, debesylo šaknų arbatos. Iš TIENS: antilipidinė arbata, digest, chitozanas, spirulina.

Puikios vasaros mums visiems!

Susiję produktai

Close
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.