Arbata „Lipid Metabolic management” 40 pakel. x 1,5g.

21.24 

Penkiaskiautė driekė, kinų kalba vadinama  Jiao Gu Lan, yra vienas unikaliausių Azijos augalų. Joje gausu veikliųjų junginių saponinų, panašių į esančius ženšenyje, todėl kinai ją vadina Pietų ženšeniu. Be to, manoma, kad šis augalas padeda užtikrinti ilgaamžiškumą.

Pasak tradicinės kinų medicinos,  penkiaskiautė driekė  gerina organizmo apsaugines funkcijas, padeda stabilizuoti medžiagų apykaitą, palaikyti lipidų pusiausvyrą ir subalansuoti visas organizmo funkcijas. Penkiaskiautėje driekėje gausu žmogaus organizmui reikalingų amino rūgščių, vitaminų ir mineralų,  įskaitant kalcį, geležį, magnį, manganą, fosforą, kalį ir cinką.

Poveikis

TIENS arbatos „Lipid Metabolic Management“ sudedamosios dalys padeda subalansuoti organizmą plačiąja prasme:

  • skatina toksinų pašalinimą iš organizmo ir pasižymi antioksidacinėmis savybėmis;
  • padeda palaikyti tinkamą lipidų kiekį;
  • daro teigiamą poveikį regėjimui;
  • suteikia energijos ir sustiprina natūralią organizmo apsaugos sistemą.

Sudėtis

TIENS arbatos „Lipid Metabolic Management“ sudėtyje yra penkiaskiaučių driekių (Gynostemma Pentaphyllum) lapų, lotoso lapų (Nelumbo nucifera), tikrųjų velniapupių (Cassia tora) sėklų ir Kinijoje tūkstančius metų žinomų daugiažiedžių baltašaknių (Radix Polygonatum Multiflorum) šaknų.

Kad sustiprintų išvardytų sudedamųjų dalių aktyvumą, preparatas papildytas žaliąja arbata.
Arbatos lapai džiovinami ir apdirbami mažu garų kiekiu. Tokiu būdu išvengiama fermentacijos proceso, o tai padeda išsaugoti vertingus vitaminus ir mineralus.

Vaistažolės, esančios TIENS arbatos „Lipid Metabolic Management“ sudėtyje, parinktos taip, kad palaikytų visapusišką organizmo gyvybingumą ir atgaivintų.

Nors dauguma jų pasižymi valomosiomis ir antioksidacinėmis savybėmis, kiekviena turi ir tik jai būdingų savybių. Pavyzdžiui, tikrųjų velniapupių sėklos padeda regėjimui, o daugiažiedžių baltašaknių šaknys teigiamai veikia plaukų būklę.

Vartojimas

1 arba 2 pakeliai per dieną. Vieną pakelį užpilti stikline karšto vandens ir laikyti 10 minučių.

Įspėjimas

Nevartoti vaikams, paaugliams, nėščioms ir žindančioms moterims bei asmenims, kurie yra alergiški bet kuriai arbatos sudedamajai medžiagai. Jei vartojate kraują skystinančius ir / arba diabetui gydyti skirtus vaistus, prieš vartojimą pasikonsultuokite su gydytoju arba vaistininku.

 


Straipsniai

Medus sveikatai »»
Šalčio nauda ir pavojai »»
Imunitetas. Palaikymas, stiprinimas »»
Ar smegenys sensta? »»

Jums taip pat gali patikti…