Joninių str

ŽARNYNO INFEKCIJOS

Ne visada prieš užkandžiaujant  plauname rankas, galime patikrinti suvalgomos bandelės ar šašlyko dėl infekcijos, nuplauname vaisius, uogas, daržoves, maudomės švariame vandens telkinyje.

Vis atrodo: o gal nieko neatsitiks.

Tačiau ATSITINKA ir  pakankamai dažnai – vasarą itin daug žarnyno infekcijų bei apsinuodijimų maistu. Tuomet vietoje šventės, kelionės ir jūros – ligoninė, lašinė ir antibiotikai.

O apsaugoti žarnyną PAPRASTA!

Derėtų suteikti jam apsaugą iš mūsų pačių organų – kasos bei kepenų.

Emoji Kepenų funkcijai palaikyti, įmeskime į vasaros vaistinėlę bioSilymarin – ekologiškų Tikrojo margainio (silimarinas) kepenims granulių  ir garantuosite visai vasarai normalią kepenų ląstelių veiklą, detoksikaciją po nesaikingo valgymo ir gėrimo, normalų virškinimą bei organizmo valymo funkciją.

Emoji O skrandžiui, žarnynui, kasai parūpinkite Digest – skaidulas, kuriuos  gerina žarnyno peristaltiką ir tuštinimąsi, sumažina dujų kaupimąsi žarnyne bei pagerina virškinimą, papildo natūralią virškinamojo trakto mikroflorą,  saugo virškinamąjį traktą,  palaiko tinkamą įvairių medžiagų apykaitą.

Emoji Nepamirškime ir apsaugos nuo žarnyno parazitų. Vaikams patinka ir tinka Vermophyt sirupas

ŠLAPIMO PŪSLĖS BEI INKSTŲ UŽDEGIMAI

Urologinės sistemos jautrumas dėl šalto jūros vandens bei skersvėjų taip pat yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių diskomfortų vasaros metu.

Emoji Itin  patogus “kelioninis” preparatas BioURITA milteliai su spanguolių ir meškauogių ekstraktais.

NESAUGI ODA: nudegimai, išbėrimai, uodų bei vapsvų įkandimai

Odos apsaugai  visapusiškai naudojama natūralių EVIJOS kremų serija.

Be jų vasarą tiesiog neįmanoma apsieiti:
Emoji Apsauginis kremas natūralios sudėties – minkština odą, saugo veidą ir rankas, tinka odos būklės pagerinimui, viso kūno masažams, galima naudoti po skutimosi ir sudirgusios burnos gleivinės priežiūrai;

Emoji su kadagiu juniper  –  peršalimo ligomis, susilpnėjus imunitetui, tinka reumatui, artritui ir raumenų skausmui mažinti,  padeda esant celiulitui,  efektyvus siekiant sumažinti įvairius odos pažeidimus (egzemą, dermatitą, inkštiruotą odą);

Emoji su kėniu – labai tinka tepti pažeistas odos vietas esant alerginiams išbėrimams, nudegimams, egzemoms, spuogams, votims, nago šaknų uždegimams, naudojamas sumušimams, paradentozei, dantų skausmams ir burnos gleivinės susirgimams, padeda mastopatijai, trišakio nervo uždegimui, psoriazei;

Emoji su levanda –  atbaido vabzdžius, ramina odą, efektyviai minkština odą, aktyvina odos ląstelių atsinaujinimą po traumų, nudegimų, perdžiūvimo, skatina apykaitos procesus joje, galima tepti žaizdas, vabzdžių įkandimo vietas ir kitus odos pažeidimus. Tinka viso kūno masažams.

Smagių Joninių ir linksmos sveikos vasaros su paprastais saugumo metodais EmojiEmojiEmoji

Susiję produktai

Close
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.