Pasaulyje yra virš 320 tūkstančių rūšių vaistažolinių augalų. Iš jų medicinoje aprašyta ir naudojama tik 21 tūkst.
Biologiškai aktyvių maisto papildų vien JAV, Japonija, Rusija senokai gamina virš 10 tūkstančių pavadinimų kiekvienoje atskirai paimtoje šių šalių gaminamų papildų.
Alternatyviosios medicinos būdų neįmanoma suskaičiuoti: homeopatija, aromaterapija, apiterapija (bitininkystės produkcija), hidroterapija, girudoterapija, badavimas, fungoterapija (gydymas grybais), ajurveda, akupunktūra, bioenergetika, gydymas pirtimi, badu, osteopatija, reiki, Su Džok, Tibeto medicina, enoterapija (gydymas vynu), Shiatsu, įvairūs organizmo valymo metodai, joga, meditacija, Silva metodas ir t.t.
Žmonės domisi savo sveikata. Medicinos darbuotojai retai turi galimybę nuodugniai ištirti natūralios medicinos patirtį.
Pamėginkime patys išsiaiškinti, kaip derėtų sveikatinti žarnyną.
KĄ MES ŽINOME APIE VIRŠKINIMĄ.
- Virškinimo pradžia – DVYLIKAPIRŠTĖ.
Maistas patenka į maišą pilną rūgšties – į skrandį; rūgštis apdoroja ir paruošia baltymus tolimesniam virškinimui;
ji nužudo visas bacilas;
atveria reikalingus vartelius maisto judėjimui virškinimo traktu;
įjungia tulžies pūslės ir kasos latakus fermentacijai.
Paruošta beveik sterili maisto košelė įkrenta į dvylikapirštę žarną. Joje prasideda virškinimas – maistas apdorojamas tulžimi ir kasos fermentais. Vyksta angliavandenių, baltymų, riebalų skaidymas, jų įsiurbimas į kraują ir limfą.
- PLONOJO ŽARNYNO darbas – viso organizmo gerovė.
Plonasis žarnynas – vieta, kurioje įvyksta stebuklingas virsmas: įdėtas į burną saldainis, salotos lapas ar mėsos gabaliukas, pavirsta mikroelementais, mineralais, gliukoze, polisočiosiomis rūgštimis, baltymais, riebalais, vitaminais.
Iš jų ląstelė vėliau pagamina reikalingas jos gyvybei medžiagas ir išgauna energiją judėti, kvėpuoti, daugintis, regeneruotis. Šiam stebuklui atsitikti prireikia 5 valandų.
Išorinis plonojo žarnyno ilgis yra 5-6 m. Vidaus gleivinės paviršius yra didesnis kelis dešimtis kartų klosčių ir gaurelių dėka.
- Plonoji žarna yra atsakinga už MAISTINIŲ MEDŽIAGŲ PASISAVINIMĄ iš maisto.
Plonosios žarnos ligas dažnai lydi skausmas ir išmatų pokyčiai; išsivysto malabsorbcijos sindromas – naudingų mikroelementų netekimas: laktozės, gliukozės, fruktozės netoleravimas, aminorūgščių ir vitaminų (pvz., vit.B12, folinės rūgšties ar kt.); kiti organai pradeda blogai funkcionuoti. Todėl negalim praleisti pirmųjų simptomų ir pavojingų negalavimų atsiradimą: enterito, celiakijos, disbakteriozės, Krono ligos, divertikulų, žarnų obstrukcijos, opų, navikų, žarnyno išemijos. Nes jie gali sąlygoti širdies priepuolius, alergijas ir kitas ligas. Prasideda nuo skrandžio prievarčio ir tęsiasi iki storosios žarnos. Plonosios žarnos fabriko cechai: dvylikapirštė, tuščioji, klubinė žarnos.
- Veiksniai, išprovokuojantys PLONOSIOS ŽARNOS LIGAS.
Plonosios žarnos ligas provokuoja: paveldimumo faktoriai, kitų virškinimo organų patologijos, kurių metu susidaro fermentų trūkumas;
chirurgija plonojoje žarnoje (sumažėja maistinių medžiagų absorbcijos plotas);
endokrininiai sutrikimai (diabetas, skydliaukės problemos): sumažėja virškinimui reikalingų hormonų sintezė;
infekcinės ligos, helmintozės užkrečia žarnyno ląsteles;
netinkama dieta, kurioje vyrauja riebalai;
užsitęsęs stresas (atsiranda hormonų pusiausvyros sutrikimas);
virškinimą skatinantys hormonai nėra gaminami pakankamais kiekiais.
- Visi minėti veiksmai ardo svarbią plonosios žarnos struktūrą – POGLEIVĘ.
Pogleivėje yra nervinis rezginys, daugybė kraujagyslių ir limfoidinio audinio sankaupos.
- Iš plonosios žarnos tyrė su nesuvirškintų medžiagų likučiais, bakterijomis ir kt. Nedidelėmis proporcijomis patenka į STORĄJĄ ŽARNĄ.
Veikiama persitaltinių judesių, tyrė slenka tolimesne kryptimi. Grįžti atgal į klubinę žarną tyrei trukdo klubinis aklosios žarnos vožtuvas. Storosios žarnos Ilgis yra apie 1,5 m.
Skirstoma į tris dalis: akląją (10 cm), gaubtinę(120 cm) ir tiesiąją žarną (20 cm).
Čia turinys juda lėčiau negu plonojoje: nuo aklosios žarnos iki riestinės – 12 valandų.
Dar 6-8 valandų, kol turinys pasišalina iš organizmo išmatų pavidalu. Rūgimo ir puvimo bakterijos palankiausias egzistavimo sąlygas randa storojoje, ypač aklojoje žarnoje.
Turinys žarnoje išbūna 12-15 valandų. Per tą laiką tyrė sutirštėja ir virsta išmatomis.
- ATRAMA, laikantį visą žarnyną, yra naujai rastas ORGANAS – MESOSTENIUM (mesenterium), žarnų PASAITAS.
Žmogaus organizmas vis dar sugeba pateikti staigmenų. 2015 m. mokslininkai atrado NAUJĄ ORGANĄ žmogaus kūne, kuris slėpėsi virškinimo sistemoje. Net ir XX a. medikai pasaitus laikė nesusijusių plėvių ir ataugų rinkiniu, nelemiančiu jokių esminių virškinimo sistemos procesų.
Žarnų pasaitas yra vienas vientisas organas. Tai dviguba pilvaplėvė – pilvo ertmės gleivinė, kuri laiko mūsų žarnyną prie mūsų pilvo sienelės ir užtikrina, kad viskas būtų savo vietoje bei atliekantis ir daugiau funkcijų.
Mokslininkų darbai čia nesibaigia – dabar pagrindinis tikslas yra išsiaiškinti, už ką atsakingas šis organas ir kokias funkcijas jis atlieka. Kuriasi nauja medicinos mokslo sritis, kuri padės suprasti žmonių sveikatos sutrikimus.
- Jau dabar mokslininkai nustebę – žarnų pasaitas užima CENTRINĘ VIETĄ ŽMOGAUS PILVO ORGANŲ VEIKLOJE dėl glaudaus limfos ir kraujagyslių, nervų ir jungiamojo audinio kontakto.
Pasaito poveikis žarnynui paaiškina Krono ligos bei opinio kolito pasireiškimo galimybę, navikų ir jų metastazių, šių ligų vystymąsi bei kilmę.
Kita negalavimų grupė – endokrininės ligos: nutukimas, diabetas, aterosklerozė ir kepenų metabolinis sindromas.
Teigiama, jog pasaitas reguliuoja sistemines C reaktyviojo baltymo koncentracijas (CRB).
Pranešama, kad pasaito disfunkcijos gali sukelti autoimunines būkles: reumatoidinį artritą, psoriazinį artritą, Bechterevo ligą, psoriazę.
Iš pateiktos apžvalgos galima apibrėžti kai kurias VIRŠKINIMO SUTRIKIMO SĄVOKAS BEI SUDARYTI POPULIARIŲ INDIKACIJŲ ŽODYNĄ.
Celiakija – nuo šios ligos mirė senovės Egipto faraonas Tutanhamonas.
Tai yra žarnyno veiklos ir absorbcijos sutrikimas, sukeliantis išsekimą, kai maistui vartojamos grūdinės kultūros ir iš jų pagaminti produktai (kviečiai, rugiai, avižos ir kt.) Pradžioje buvo galvojama, kad žarnyno gleivinės atrofiją sukelia javuose esantis baltymas gliadinas, kuris toksiškai veikia gleivinę. Vėliau – kad tai yra fermentopatija, lydimas ląstelių fermentų – specifinių aminopeptidazių – nepakankamumas. Dabartiniu metu laikoma imunologine liga. Ligonių kraujo serume ir plonosios žarnos sekrete randami antikūnai prieš kviečių gliadiną ir kitus baltymus. Plonosios žarnos gleivinėse randamos B ir T limfocitų sankaupos.
Gastroezofaginis refliuksas – skrandžio turinys patenka į stemplę patologiškai atidarant angą.
Šiandien maždaug ¼ pasaulio gyventojų turi gastroezofaginį refliuksą. Remiantis PSO Europos statistika, apie 30–35% visų pacientų kreipiasi pagalbos į specialistus. Visas gydymas gaunamas 3–4 proc. Vyrų ir moterų santykis tarp GERL kenčiančių gyventojų yra 2:1. Atsiradimo priežastys: žarnyno pasaito anatominių savybės; įgimtos ir įgytos stemplės destruktyvios patologijos; plonosios žarnos ligos; diafragmos išvarža; apatinio stemplės sfinkterio raumenų tonuso pažeidimo; jungiamojo audinio nepakankamumas.
Hemorojus (iš sen. graikų. Αἷμα – „kraujas“ ir ῥοῦς (<ῥόος) – „srautas“) –
liga, susijusi su tromboze, uždegimu, patologiniu išsiplėtimu ir hemoroidinių venų, formuojančių mazgus aplink tiesiąją žarną.
Krono liga ir opinis kolitas –
viduriavimas, dažnai su krauju ir gleivėmis, pilvo skausmai, karščiavimas, vėmimas, pykinimas, žemas kraujo spaudimas, silpnumas, svorio netekimas.
Susirgimo pradžia – nuo 15 iki 35 metų ir lydi visą gyvenimą. Lietuvoje apie 2000 asmenų, pasaulyje – apie 5 mln.
Vidurių užkietėjimas –
motorikos sutrikimas, kai žarnyno turinys užsilaiko storosiose žarnose, dėl to iš formuojamų išmatų įsiurbiama pernelyg daug vandens.
Masės konsistencija sutirštėja, dėl ko tuštinimasis labai pasunkėja.
HERBARIUS PRAKTIKA IR PATIRTIS
HERBARIUS amžius skaičiuojamas nuo 1994 lapkričio 17d. Per daugiau nei ketvirtį amžiaus išmėginta dauguma aukščiau minėtų metodų.
Šiandien turime savo ir klientų suformuotą unikalią praktiką ir patirtį. Juos rekomenduojame visiems. Trokštame padėti susigaudyti pasiūlos pasaulyje ir kaip alternatyvą internetinei savygydai.
Tai ką siūlome šiandien – yra saugu, veikia tikslingai, užtikrintai ir lengvai pasiekiama.
PAGALBA.
I. BAZINIS ŽOLIŲ ARBATOS PAGRINDAS žarnų pasaito bei plonojo žarnyno veiklai reguliuoti:
Į didesnį indą (pvz., 3-jų ltr stiklainį arba molinį indą) suberti šiuos 4 rūšių džiovintus augalus:
- Ąžuolo žievė 200 gr (antioksidaciniam ir antimikrobiniam aktyvumui, stabdyti žarnyno ir skrandžio kraujavimą, atstatyti gleivinę ir pogleivį);
- Sidabražolių miškinių šakniastiebiai 200 gr (sustiprinti pažeistas ląstelių membranas ir atkurti gleivinių barjerinę funkciją);
- Pankolių vaisiai 100 gr (antimikrobiniam, antivirusiniam, priešuždegiminiam, antimutageniniam, antispazminiam, antitromboziniam, antioksidaciniam poveikiui);
- Senos lapai 100 gr (aktyvuoti žarnyno bakterijas, skatinti elektrolitų sekreciją ir vandenį plonajame žarnyne, slopinti jų absorbciją iš storosios žarnos).
Sumaišyti (sukratyti). Kiekvieną dieną imti po 2 valgomus šaukštus šio mišinio, užpulti 0,5 ltr verdančio vandens, palaikyti 15 – 20 minučių, nukošti, perpilti į termosą, gerti tarp valgių dienos bėgyje.
II. SAUGŪS IR VEIKSMINGI MAISTO PAPILDAI
- CINKAS (Kinija-Tibetas), kursas 3 mėnesiai, po to 3 mėnesiai pertrauka. Pralaidumo barjero funkcijų reguliavimas epitelio ir endotelio ląstelėse, neuronų atstatymas, veikia bakterijas ir virusus, reguliuoja įvairias imuno sistemos funkcijas.Gerti: po 2 kapsules 1 k.d. nakčiai.
- 3C PHARMA Flatuplexin milteliai geriamajam tirpalui N16 (Prancūzija), kursas 1 dėžutė. Sudėtis: Fruktooligosacharidai, fruktozė, aktyvinta augalinė anglis, blakinės kalendros ekstraktas, paprastojo krapo ekstraktas, juodojo ridiko ekstraktas, paprastojo pankolio ekstraktas, saldiklis: sukralozė, kibiosios jakšūnės ekstraktas, raudonžiedės pasifloros ekstraktas. Gerti: Suaugusiems ir vaikams vyresniems nei 3 metų vartoti po 1 pakelio turinį per dieną ištirpinus stiklinėje vandens.
- THERAZYM (Vokietija), kursas 1 dežutė (200 tablečių). Sudėtyje yra enzimų bromelaino (ananasų stiebai), pankreatino (kasos fermentai), papaino ir vitamino B1, folio rūgšties, biotino. Gerti: po 3 tabletes 1 kartą per dieną, prieš valgį.
Video medžiagą galima peržiūrėti čia »»
Susiję produktai
-
Ąžuolo žievė 100g.
2.70 € -
Senos lapai 100gr
3.60 € -
Pankolių vaisiai 100g.
3.40 € -
DETOX žarnyno valymui, 260g
26.50 € -
Kukurūzų purkos 100 g
3.60 € -
Anyžių sėklos 100g
4.00 € -
Therazym
51.00 €