NeoRhin nosies purškalas 30ml

Nosies purškalas

Pagalbinė priemonė nosies gleivinei valyti ir drėkinti

5.80 

Sudėtis:

Hipertoninis jūros druskos tirpalas (1,1 %), hidroksipropilmetilceliuliozė, rutulinių eukaliptų (Eucalyptus globulus) eterinis aliejus, tikrųjų žvaigždanyžių (Illicium verum) eterinis aliejus, pantenolis, dinatrio edetatas, natrio hidroksidas.

Naudojimas:

Dozavimas ir naudojimo būdas. Purškalas yra skirtas suaugusiems ir vyresniems nei 4 metų amžiaus vaikams. Nėščios moterys bei žindyvės dėl naudojimo turėtų pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku.

Dozavimas suaugusiems ir vyresniems nei 4 metų amžiaus vaikams:

Purškalą purkšti į kiekvieną nosies landą, kelis kartus per dieną, pagal poreikį. Purškalą purkšti vieną arba du kartus, buteliuką laikant vertikalioje pozicijoje, kad būtų užtikrintas vienodas išpurškiamo purškalo kiekis. Purškalas gali būti naudojamas kaip papildoma gydymo priemonė sergant peršalimo ligomis, tačiau ne ilgiau kaip 14 dienų. Jei nėra pagerėjimo, reikia pasikonsultuoti su gydytoju.

Prieš naudojimą buteliuką gerai supurtykite ir nuimkite apsauginį dangtelį. Purkštuvo galiuką įkiškite į nosies landą ir papurkškite. Purkškite buteliuką laikydami vertikalioje padėtyje, kad būtų užtikrintas vienodas išpurškiamo purškalo kiekis. Panaudojus ant purkštuvo uždėkite apsauginį dangtelį. Naudojant pirmą kartą purkštuvą reikia paspausti kelis kartus, kad tirpalas patektų į aplikatorių.

Jums taip pat gali patikti…