Ozonas mums naudingas

Ozonas mūsų vaizduotėje asocijuojasi, kaip gaivus oras kalnuose, prie jūros, lauke po gausios vasaros liūties. Įkvėpus tokio oro pasijuntame žvaliai.

Kodėl? Nes ozonas yra deguonies koncentruota forma.

Ozonoterapeutai  tvirtina, jog ozonas  šalina toksinus iš mūsų organizmo, greitina riebalų skilimą, stangrina ir atstato jungiamąjį audinį, stiprina kraujagysles.

Ne veltui Liono (Prancūzija) eksperimentinės medicinos centre ozonas pavadintas XXI amžiaus jaunystės eliksyru.

Deja, ozono molekulė  greitai išssiskaido. Dėl šios priežasties gaminami ozonatoriai.

Stebuklingos ozono savybės šiuo metu pakankamai plačiai naudojamos pramonėje: pramoninėms nuotekoms valyti, dezinfekuoti vandenį (ypač baseinuose), popieriui ir audiniams  balinti, medicinos instrumentams ir drabužiams dezinfekuoti, aliejams valyti ir pan.

Ypatingai naudingas ozono sugebėjimas – ardyti pavojingus žmogaus gyvybei junginius (pvz.: ozonas išardo cianidą. Visi neorganiniai cianidai labai nuodingi, suriša hemoglobiną, sukelia širdies ir plaučių paralyžių).

Ozonavimas žymiai saugesnis būdas palaikyti švarą patalpoje, naikinti joje ligų sukelėjus (bakterijas) ir pelėsį negu chloras ir kiti buitiniai chemikalai. Greitai ir ilgam yra naikinami  senų baldų, dažų po remonto, šiukšlių, šaldytuvų, indaujų, rūkalų, alkoholinių gėrimų kvapai.

Daugiau nei 7 metus Herbariuje aktyviai naudojame TIENS ozono generavimo prietaisą.

Mūsų rezultatas:

  • sunaikinome pelėsį iš visų kampų,
  • nesergame bakterinių epidemijų metu,
  • palangėse ištisus metus žydi gėlės.

 Tiens aparatas yra mūsų 1-oji pagalba atsiradus:

  • nepageidaujamam kvapui.
  • namuose ozonuojant visas pirktas daržoves, vaisius, mėsą, žuvį, gauname  švarius nuo žalingos „chemijos“ maisto produktus. Be to, jie atgauna savo tikrą pirmykštį skonį – bananai lyg ką tik nuo palmės nuimti, žuvis – lyg ką tik pagauta.

Saugumo dėlei, ozonuojant ilgesnį laiką,  reikia išeiti iš patalpos. Tarkime, patariame išeiti iš virtuvės ir uždaryti duris, kol valysime maisto produktus.

Plačiau apie TIENS prietaisą vaisiams ir daržovėms valyti (ozonatorių) >>

Apie Herbariaus lankytojų eksperimentus su TIENS prietaisu vaisiams ir daržovėms valyti (ozonatoriumi) skaitykime straipsnyje „Maitintis – tai…“.

Close
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.