Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Ieškoti

E-parduotuvė

Valgomoji druska su 50% sumažintu natrio kiekiu. Pakuotėje – 250 g

2.90 

Druska yra kasdieninis mūsų maistas.
Jos vartojimas veikia savijautą.
Ši valgomoji druska kitokia nei įprasta – joje yra 50% mažiau natrio, o naudoti ją galite visur taip kaip įpratę.
„Valgomoji druska su sumažintu Na kiekiu“ – sveikas pasirinkimas be poreikio atsisakyti skonio, kuriuo esate įpratę mėgautis.

Neturime

Moksliniai tyrimai

Valgomąją druską, kitaip vadinamą natrio chloridu, sudaro apie 40 % natrio ir 60 % chlorido.

Ji suteikia maistui skonio ir yra naudojama kaip rišamoji medžiaga, stabilizatorius ar maisto konservantas, kadangi bakterijos negali daugintis esant dideliam kiekiui druskos. Žmogui reikalingas nedidelis kiekis natrio nervų impulsams perduoti, raumenims susitraukti ir atsipalaiduoti bei tinkamam vandens ir mineralų balansui palaikyti.

Yra paskaičiuota, kad šioms gyvybinėms funkcijoms palaikyti žmogui reikia gauti apie 500 mg natrio per dieną. Tačiau per didelis kiekis natrio mityboje gali turėti įtakos padidėjusiam kraujospūdžiui, sukelti širdies ligas ar insultą.

Dauguma amerikiečių suvartoja ne mažiau nei 1,5 arbatinio šaukštelio druskos per dieną arba 3400 mg natrio, o tai yra daug daugiau nei mūsų kūnui reikia.

Natris ir sveikata.

Daugelio žmonių inkstams sunku apdoroti per didelį kiekį natrio kraujyje. Kadangi natris linkęs kauptis, todėl kraujas sulaiko vandenį natriui tirpdyti. Tai padidina tiek skysčių kiekį aplink ląsteles, tiek ir kraujo tūrį. Padidėjęs kraujo tūris padidina širdies ir kraujagyslių spaudimą, o tai laikui bėgant gali nulemti aukštą kraujospūdį, širdies smūgį ar insultą.

Druskos pakaitalai.

Pastaruosius dešimtmečius mokslininkai daug dėmesio skiria bandydami rasti sveikesnių alternatyvų druskai su mažesniu natrio kiekiu. “GadotBiochemical Ltd.” technologija leido sukurti produktą, kuris gali užkirsti kelią širdies ligoms nekeičiant mitybos įpročių.


Straipsniai

Širdies ligos »»
Mūsų venos »»
Gripas »»

Jums taip pat gali patikti…