Ieškoti

E-parduotuvė

TIENS tabletės Sleeping 60 tabl. x 400 mg.

24.14 

Milijonai žmonių visame pasaulyje kenčia nuo nemigos. Pasaulio sveikatos organizacija pripažino miego sutrikimą šiems laikams būdinga liga. TIENS sukūrė vaistažolių pagrindu pagamintą produktą – maisto papildą „Sleeping“, kuris gali padėti natūraliai kovoti su šia problema.

Vartojimas

Vartokite 1–2 tabletes 1 valandą prieš miegą. Tabletes reikėtų sukramtyti ir išgerti pusę stiklinės šilto vandens.

Įspėjimas
Šio maisto papildo nerekomenduojama vartoti žmonėms, kuriuos buvo ištikęs miokardo infarktas (širdies smūgis) ir insultas, taip pat krūtimi maitinančioms moterims, vaikams iki 12 metų ir asmenims, alergiškiems bičių gaminamiems produktams.

Neturime

Kategorija: Naudingos nuorodos: ,

Moksliniai tyrimai

Kad palaikytume tinkamą fizinę ir psichinę būklę, turime miegoti ne mažiau nei 8 valandas per parą. Tradicinės kinų medicinos žinovai rekomenduoja miegoti 10 valandų: nuo 9 valandos vakaro iki 7 valandos ryto.

Miego metu mūsų organizmas šalina toksinus, atstato smegenų ląsteles ir odos audinius bei išskiria svarbius hormonus. Net ir trumpas nemigos laikotarpis gali sukelti nuovargį, galvos skausmus, dirglumą, virškinamojo trakto veiklos bei dėmesio koncentracijos sutrikimus. Miegą dažniausiai sutrikdo įtampa, o jei ji jaučiama nuolat, padidėja rizika susirgti daugybe rimtų ligų. Be to, naktį žiūrėdami televizorių ar naršydami internete mes išbalansuojame savo vidinį biologinį laikrodį.

Žmonėms, kenčiantiems nuo nemigos, TIENS sukūrė tabletes „Sleeping“. Jų sudėtyje esančios unikalios sudedamosios medžiagos, tokios kaip geltonžiedė ešolcija ir raudonžiedė pasiflora, padeda pagerinti natūralaus miego kokybę. Labai svarbu tai, kad tabletes naudojant ilgą laiką, prie jų nepriprantama.

Poveikis

Anot tradicinės kinų medicinos, TIENS tablečių „Sleeping“ sudedamosios dalys pasižymi šiomis savybėmis:

  • geltonžiedė ešolcija, pasižymi atpalaiduojamuoju poveikiu ir pagerina natūralaus miego kokybę;
  • gudobelė gerina miego kokybę, mažina nerimą ir dirglumą;
  • pasiflora pasižymi raminamuoju poveikiu, sužadindama fiziologinį miegą padeda užmigti;
  • bičių duonelė padeda sumažinti nuovargį;

Sudėtis

  • „Sleeping“ tabletės – tai vaistažolių derinys, tradicinėje medicinoje naudojamas tūkstančius metų. Į jų sudėtį įeina: geltonžiedė ešolcija, gudobelė, pasiflora ir bičių duonelės milteliai.
  • Geltonžiedė ešolcija (Eschscholzia californica), dar žinoma kaip Kalifornijos aguona, naudojama daugelio šalių tradicinėje medicinoje. Jos sudėtyje yra didelis kiekis vitaminų C ir E, nesočiųjų riebalų rūgščių, magnio ir geležies druskų. Vaistažolių medicinoje šis augalas žinomas dėl švelniai miegą sužadinančių ir raminamųjų savybių.
  • Gudobelė (Crataegus monogyna.) – tai dygliuotas Rosaceae šeimos krūmas. Jos sudėtyje yra daugybė svarbių vitaminų, taninų ir kitų vertingų medžiagų (pavyzdžiui, saponinų, flavonoidų, fitosterolių). Liaudies medicinoje naudojama nuo senų senovės. Manoma, kad šis augalas pasižymi plačiu poveikiu: gerina miego kokybę, mažina nerimą ir dirglumą.
  • Pasiflora (Passiflora incarnata) auga Pietų Amerikos atogrąžų miškuose. Jos sudėtyje yra daugybė įvairių flavonoidų ir alkaloidų. Ši vaistažolė ramina centrinę nervų sistemą ir sužadindama fiziologinį miegą padeda užmigti.
  • Bičių duonelė – tai žiedadulkės, kurias bitės surinko ir sulipdė į gumulėlius, sumaišytus su nektaru, medumi ir seilėmis. Bičių duonelėje yra baltymų, mineralų ir vitaminų. Dėl didelio riboflavino (vitamino B2) kiekio, bičių duonelė padeda sumažinti nuovargį.

Jums taip pat gali patikti…