Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Ieškoti

E-parduotuvė

Tabletės „Sleeping Duo“

24.20 

Milijonai žmonių visame pasaulyje kenčia nuo nemigos.

Pasaulio sveikatos organizacija pripažino miego sutrikimą šiam laikmečiui būdinga liga.

 

Žmonėms, patiriantiems sunkumų užmiegant, TIENS sukūrė inovatyvų augalinį preparatą – dvisluoksnes tabletes „Sleeping Duo“, į kurių sudėti įeina melatoninas, raudonžiedės pasifloros, geltonžiedės ešolcijos ir valerijono ekstraktai, gama-amino sviesto rūgštis ir vitaminai B3 bei B6

Vartojimas

Vartokite 1 tabletę vakare, 30 min. prieš miegą.

Įspėjimas
Šio maisto papildo nerekomenduojama vartoti nėščioms, krūtimi maitinančioms moterims, vaikams iki 12 metų ir asmenims, alergiškiems preparato sudedamosioms medžiagoms.

Neturime

Moksliniai tyrimai

Kad palaikytume tinkamą fizinę ir psichinę būklę, turime miegoti ne mažiau nei 8 valandas per parą. Tradicinės kinų medicinos žinovai rekomenduoja miegoti 10 valandų: nuo 9 valandos vakaro iki 7 valandos ryto. Miego metu mūsų organizmas šalina toksinus, atstato smegenų ląsteles ir odos audinius bei išskiria svarbius hormonus. Net ir trumpas nemigos laikotarpis gali sukelti nuovargį, galvos skausmus, dirglumą, virškinamojo trakto veiklos bei dėmesio koncentracijos sutrikimus.

Miegą dažniausiai sutrikdo įtampa, o jei ji jaučiama nuolat, padidėja rizika susirgti daugybe rimtų ligų. Be to, naktį žiūrėdami televizorių ar naršydami internete mes išbalansuojame savo vidinį biologinį laikrodį.

Patartina miegoti tiek valandų, kad pakaktų energijos užsiimti kasdiene veikla. Tačiau tokios aplinkybės, kaip žmogaus amžius, emocinė būsena ir kiti veiksniai, ne visada leidžia mėgautis kokybišku miegu. Žmonėms, kenčiantiems nuo nemigos, TIENS sukūrė inovatyvias dvisluoksnes tabletes su nauja ilgesnio veikimo „Smart release“ technologija. Dėl savo unikalios sudedamųjų dalių struktūros maisto papildas „Sleeping Duo“ padeda pagerinti miego kokybę ir pailgina miego trukmę. Svarbiausia, kad preparatas nesukelia pripratimo net ir vartojant ilgą laiką.

Poveikis

Unikalus trejopas ingredientų poveikis padeda:

  • sumažinti laiką iki užmigimo (melatoninas);
  • palaikyti normalią nervų sistemos veiklą bei sumažinti nuovargį (vitaminai B3 ir B6);
  • reguliuoti hormonų aktyvumą (vitaminas B6).

Šio maisto papildo veikimas skirstomas į dvi fazes. Pirmoje fazėje išsiskyrus melatoninui, kuris padeda sutrumpinti laiką iki užmigimo, sukeliamas momentinis poveikis. Antroje ilgesnio veikimo fazėje suveikia sinerginė formulė, sudaryta iš tradicinių augalų, gama-amino sviesto rūgšties ir vitaminų.

Valerijonas padeda palaikyti natūralų miegą.

Geltonžiedė ešolcija ir pasiflora padeda atsipalaiduoti ir pagerinti miego kokybę.

Gama-amino sviesto rūgštis yra pagrindinis centrinės nervų sistemos slopinamasis neuromediatorius.

Vitaminai B3 ir B6 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.

Sudėtis

Mažoje tabletėje yra didelė aktyvių medžiagų koncentracija.

Sinerginį TIENS „Sleeping Duo“ formulės poveikį sustiprina tradicinių augalų derinys, gama-amino sviesto rūgštis ir vitaminai B3 bei B6, paskirstyti į du sluoksnius (vienas sluoksnis teikia momentinį, kitas – ilgesnio veikimo efektą).

  • Melatoninas, kurį smegenyse gamina kankorėžinė liauka, suteikia momentinį poveikį. Jis reguliuoja miego-budrumo ciklą, suderindamas organizmo biologinį laikrodį. Gama-amino sviesto rūgštis yra pagrindinis centrinės nervų sistemos slopinamasis neuromediatorius. Jis siunčia signalus į neuronus, kad sumažintų jų greitį arba sustabdytų jų perdavimą. Šis mechanizmas padeda reguliuoti organizmo nervines ląsteles.
  • Gama-amino sviesto rūgšties receptorių aktyvacija yra labai svarbi norint sukelti ir išlaikyti miegą. Amžius, nesubalansuota mityba, nepakankamas vitaminų D ir B6 kiekis, stresas ir nerimas turi įtakos tam, kad organizme susidaro nedidelis gama-amino sviesto rūgšties kiekis, o tai mažina gebėjimą užmigti ir miego kokybę.
  • Vitaminas B3 (niacinas) aktyvuoja gama-amino sviesto rūgšties receptorius ir transportuoja gama-amino sviesto rūgštį per kraujo-smegenų barjerą, leisdamas jai patekti į smegenis. Tokiu būdu vitaminas B3 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir sumažinti nuovargį.
  • Vitaminas B6 yra būtinas gama-amino sviesto rūgšties sintezei. Jis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir sumažinti nuovargį. Be to, padeda reguliuoti hormonų aktyvumą.
  • TIENS „Sleeping Duo“ sudėtyje yra vaistažolių, tradicinėje medicinoje naudojamų tūkstančius metų. Tai geltonžiedė ešolcija, pasiflora ir valerijonas.

Geltonžiedė ešolcija (Eschscholzia californica), dar žinoma kaip Kalifornijos aguona, naudojama daugelio šalių tradicinėje medicinoje. Jos sudėtyje yra didelis kiekis vitaminų C ir E, nesočiųjų riebalų rūgščių, magnio ir geležies druskų. Vaistažolių medicinoje šis augalas žinomas dėl miegą stimuliuojančio ir raminamojo poveikio.

Pasiflora (Passiflorae herba), dar vadinama aistros gėle (angl. passionflower), auga Pietų Amerikos atogrąžų miškuose. Jos sudėtyje yra daugybė įvairių flavonoidų ir alkaloidų. Ši vaistažolė ramina centrinę nervų sistemą ir sužadindama fiziologinį miegą padeda užmigti.

Valerijonas jau tūkstančius metų Europoje ir Azijoje yra vartojamas kaip raminamoji priemonė. Daugelis žmonių visame pasaulyje jį renkasi, kai patiria nemigą ir nerimą. Pagrindinė aktyvioji medžiaga valereno rūgštis skatina gama-amino sviesto rūgšties išsiskyrimą, o padidėjusi gama-amino sviesto rūgšties koncentracija sumažina centrinės nervų sistemos aktyvumą.

Jums taip pat gali patikti…