Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Ieškoti

E-parduotuvė

Tabletės “Fizzy” 14 tabl. x 6 g.

27.39 

Ne veltui magnis apibūdinamas kaip „gyvybės elementas”. Šio elemento trūkumas atsiliepia tiek sveikatai, tiek išvaizdai. Magnis dalyvauja daugiau nei 600 žmogaus organizme vykstančių biocheminių procesų. Padeda užkirsti kelią daugeliui negalavimų ar juos palengvinti, ypač kalbant apie nervų ir širdies bei kraujagyslių ligas. Tad nenuostabu, kad tai vienas populiariausių maisto papildų pasaulyje.

Vartojimas

1 tabletę per dieną ištirpinkite beveik pilnoje stiklinėje vandens.

Preparatas ypač rekomenduojamas asmenims, patiriantiems daug streso, geriantiems daug kavos, arbatos ar daug kofeino sudėtyje turinčių gėrimų, taip pat kenčiantiems nuo skausmingo blauzdos raumenų mėšlungio ir akių trūkčiojimo, kuriuos sukelia magnio trūkumas.

Įspėjimas
Sveiko žmogaus organizme magnio perteklius šalinamas per inkstus. Asmenims, kurių inkstų veikla sutrikusi gali kilti perdozavimo rizika.

Neturime

Moksliniai tyrimai

Magnio vaidmenį žmogaus organizme būtų sunku pervertinti. Šis elementas net vadinamas „gyvybės karaliumi” ir „gyvybės elementu“, kadangi jis veikia kaip katalizatorius daugelyje organizme vykstančių procesų ir veikia ląstelių atsinaujinimo procesus. Jis taip pat atsakingas už nervų ir raumenų funkciją, ypač už tinkamą jų susisiekimą per nervinius impulsus. Dėka šių savybių, magnis atkuria organizmo harmoniją. Tai vidinis ir išorinis antiseptikas bei kalcio kiekio reguliatorius.

Magnio poreikis kinta priklausomai nuo amžiaus, lyties ir fiziologinių sąlygų. Magnio trūkumas gali pasireikšti žmogui nuolat patiriant stresą, geriant alkoholį, vartojant daug kavos ir kitų kofeino turinčių produktų ar riebų maistą. Į magnio trūkumą organizmas reaguoja sukeldamas blauzdos raumenų mėšlungį, akių trūkčiojimus, nemigą, prastą nuotaiką, prastą koncentracijos lygį, galvos svaigimą ir galvos skausmus ryte, nuovargį net ir po kelių valandų miego, kariesą, plaukų slinkimą, nagų lūžinėjimą, kvėpavimo sutrikimus ir bendrą organizmo nusilpimą.

Magnio kiekį organizme galima reguliuoti valgant maisto produktus, kuriuose gausu šio elemento: kakavą, šokoladą, migdolus, bertoletijas, graikinius riešutus, soją, neskaldytų kviečių miltus, kukurūzus, ryžius. Tačiau daugeliu atveju būtini ir papildai.

TIENS sukūrė papildą „Fizzy“, kuris padeda reguliuoti magnio kiekį organizme. Šio papildo sudėtyje yra magnio, praturtinto žolelių ekstraktais, išgautais iš saldžiųjų bazilikų ir burokėlių. Preparato sudėtyje lengvai įsisavinama magnio forma magnio karbonatas ir magnio oksidas bei baziliko ekstraktas, kuris yra natūralus šio elemento šaltinis. Preparato forma – šnypščiančios tabletės, kurias lengva paruošti, o veikliosios medžiagos pasisavinamos greičiau. Tokiu būdu greitai atkuriamas reikiamas magnio kiekis organizme.

Poveikis

Preparato sudedamosios dalys:

 • padeda reguliuoti magnio lygį organizme
 • mažina nuovargio simptomus, stimuliuoja ir gerina nuotaiką,
 • padeda gerinti koncentraciją ir atmintį,
 • teigiamai veikia nervų sistemą,
 • padeda reguliuoti kraujo spaudimą,
 • padeda sušvelninti magnio trūkumo simptomus, pvz.: blauzdos raumenų mėšlungį, akių trūkčiojimą, širdies permušimus,
 • teigiamai veikia metabolizmą,
 • padeda stiprinti dantis ir kaulus.

Sudėtis

 • TIENS „Fizzy“ sudėtyje yra karbonato ir oksido formų magnio. Šis elementas būtinas tinkamam organizmo vystymuisi ir funkcionavimui. Pagrindinis jo vaidmuo organizme yra dalyvavimas didelės energijos junginių, daugiausiai adenozino trifosfato, sintezėje ir skaidyme (ATP). Magnis yra kofermentas arba daugelio fermentų aktyvatorius, ypač tų, kurie susiję su fosfatų grupės elementų pernešimu. Jis taip pat reguliuoja kalcio balansą organizme bei dalyvauja insulino gamyboje, kraujo krešėjimo procesuose bei palaikant tinkamą vitaminų B1 ir C funkciją. Jis reguliuoja kaulų vystymąsi, stiprina natūralią organizmo apsaugą, kovoja su uždegimu.
 • Kita preparato sudedamoji dalis – saldžiųjų bazilikų ekstraktas. Šis augalas kilęs iš Indijos. Ten jis naudojamas ruošiant maistą, o taip pat kaip vaistažolė. Saldžiojo baziliko sudėtyje gausu lengvai įsisavinamo magnio, o taip pat vitaminų K, C, A, kalio, magnio ir kalcio. Jis nuramina nervus, gerina apetitą ir virškinimą.
 • Papildo sudėtyje taip pat yra burokėlių ekstrakto. Šioje daržovėje yra didelis kiekis folio rūgšties ir mineralų (geležies, kalcio, magnio, kalio, magnio, natrio, vario, chloro, fluoro, zinko). Jau seniai šis ekstraktas laikomas širdies funkciją gerinančia medžiaga. Vitaminas B2 vaidina svarbų vaidmenį medžiagų apykaitos procesuose ir yra būtinas raudonųjų kraujo kūnelių gamybai, ląsteliniam kvėpavimui ir ląstelių augimui.

Jums taip pat gali patikti…