j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Ieškoti

E-parduotuvė

Smart Hit Ferrum 30 kaps.

17.00 

SmartHit IV Ferrum sudėtis praturtinta vitaminais B6 ir B12 bei vitaminu C. Vitaminai B6 ir B12 padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, o vitaminas C gerina geležies absorbciją.

Vartojimas

Gerti po 1 kapsulę 30 minučių prieš valgį užgeriant stikline vandens.

Neturime

Moksliniai tyrimai

Efektyvaus pasisavinimo technologijos taikomų principų dėka vitaminai, mineralai ar augaliniai ekstraktai suskaidomi į mažytes mikrodaleles ir apgaubiami apsauginiu sluoksniu – mikrokapsule. Toks įkapsuliavimo būdas gali užtikrinti iki 6 kartų efektyvesnį veikliųjų medžiagų įsisavinimą.

SmartHit IV Ferrum – tai pažangiausių technologijų būdu sukurta geležies forma, kuri užtikrina gerą mikroelemento pasisavinimą.

Naudojant efektyvaus pasisavinimo technologijos (EPT) principus, geležis yra įkapsuliuojama į mikrokapsules, ko pasekoje, ši forma nedirgina skrandžio, nesukelia pykinimo ar kitų nemalonių virškinamojo trakto sutrikimų, nejaučiamas nemalonus geležies poskonis burnoje.

Ši geležis nesuyra skrandyje ir yra absorbuojama žarnyno gleivinėje. Mokslinių tyrimų metu nustatyta, jog ši geležies forma 3 kartus efektyviau pasisavinama nei kitos geležies formos.

Sudėtis

  • Geležies pirofosfatas
  • Vitaminas C
  • Vitaminas B6
  • Vitaminas B12

Jums taip pat gali patikti…