Ieškoti

E-parduotuvė

Neuromed Good Mood 15 kaps.

15.00 

Didelis informacijos kiekis, nuolatinė psichologinė įtampa, stresas, įtempta dienotvarkė verčia patirti kasdienius nervų sistemos išbandymus.
Todėl svarbu ieškoti būdų, kaip išlaikyti gerą nuotaiką ir produktyvumą.
Augaliniai ekstraktai ir vitaminai gali padėti palaikyti gerą nuotaiką.
Moksliškai įrodyta teigiamas tam tikrų augalinių ekstraktų, ypač šafrano, kurkumino bei baikalinės kalpokės poveikis psichologinei būklei.

Vartojimas

Rekomenduojama suaugusiesiems ir vaikams vyresniems nei 12 metų gerti 1 kapsulę per dieną valgio metu.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Aprašymas

Šiuolaikinės visuomenės gyvenimo būdas (greitas tempas, įtempta dienotvarkė, didelis apdorojamos informacijos kiekis, nuolatinė psichologinė įtampa, stresas) verčia patirti kasdieninius nervų sistemos išbandymus ir išeikvoti daug psichinių jėgų.

Šioje skubančioje visuomenėje žmogus nuolat susiduria su vis naujais iššūkiais, iš kurių vienas didžiausių yra išlaikyti vidinę pusiausvyrą, darbingumą, žvalumą ir gerą savijautą.

Yra daug priemonių, kaip padėti sau ir palaikyti organizmo vidinį balansą: tam svarbus racionalus darbo ir poilsio režimas, žalingų įpročių vengimas, pakankamas fizinis aktyvumas, užsiėmimas mėgstama veikla, mokėjimas atsipalaiduoti ir, be abejo, visavertės mitybos principų laikymasis.

Kai viskas vyksta sklandžiai, išeikvotos reikiamų medžiagų atsargos greitai atstatomos ir žmogus nepatiria nemalonių pojūčių, o nuovargis ir liūdnos mintys būna tik laikina būsena. Deja, idealią pusiausvyrą palaikyti pasiseka ne visada.

Kintantis gyvenimo būdas įtakoja ir žmonių mitybos įpročių bei maisto ruošimo būdų pasikeitimą, dėl ko tam tikrų maisto medžiagų gaunama per daug, o kai kurių svarbių vitaminų bei mikroelementų poreikis lieka nepatenkintas. Vertėtų įsiklausyti į savo organizmą ir esant poreikiui praturtinti savo racioną medžiagomis, padedančiomis palaikyti normalią nervų sistemos veiklą bei psichologinę funkciją.

Sudėtis

Atrinkti sinergiškai veikiantys augaliniai ekstraktai (šafranas, kurkumino ir baikalinės kalpokės ekstraktai). Minėtų augalinių ekstraktų veikimą dar labiau sustiprina B grupės vitaminai, vitaminas C, folio rūgštis, magnis.

 • Šafranas (daržiniai krokai) plačiai naudojamas jau daugiau kaip 2500 metų ir yra atskleista daug jo naudingų savybių. Vadovaujantis paskutiniuoju metu atliktais moksliniais tyrimais, kurių metu buvo nagrinėjama šafrano junginių įtaka nuotaikai ir nervinių impulsų pernešėjų metabolizmui smegenyse, teigiama, kad krokai padeda palaikyti normalią protinę veiklą.
 • Kurkuminas (Dažinė ciberžolė) – tai vienas labiausiai ištyrinėtų augalinių ekstraktų. Randama daugiau nei 8000 mokslinių studijų. Šio ekstrakto saugumas pagrįstas moksliškai. Studijose atskleidžiamos ir pabrėžiamos kurkumino antioksidacinės savybės ir teigiamas poveikis įvairioms organizmo sistemoms. Remiantis ilgamete patirtimi ir atliktais tyrimais teigiama, kad kurkuminas bei jo junginiai padeda palaikyti normalią nervų sistemą.
 • Rytų Azijoje žmonės džiovintas Baikalinių kalpokių šaknis naudoja jau daugiau nei 2000 metų. Visame kalpokės augale kaupiasi flavonoidai: skuteliarino, baikaleino, apigenino, liuteolino glikozidai, kvercetino dariniai, taip pat eterinis aliejus, dervos, saponinai, kumarinai, fenolkarbonės rūgštys, karotinoidai, chlorofilai.
 • Vitaminas C
 • Pantoteno rūgštis
 • Niacinas
 • Vitaminas B6
 • Vitaminas B2
 • Vitaminas B1
 • Folio rūgštis
 • Biotinas
 • Vitaminas B12
 • Magnis

Straipsniai

Ar smegenys sensta? »»

Jums taip pat gali patikti…