Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Ieškoti

E-parduotuvė

NatAspin Control Kraujotakai ir Cholesteroliui 30 kaps.

13.00 

NatAspin CONTROL – kompleksinis cholesterolio kontrolės būdas. Tai – natokinazės fermento, monakolino K ir augalinių ekstraktų derinys cholesterolio kontrolei, kraujotakai ir kraujagyslėms.

Vartojimas

Rekomenduojama suaugusiesiems gerti 1 kapsulę ryte 30 min.
prieš valgį užgeriant stikline vandens.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros normos.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Vaistus vartojantys žmonės turėtų produktą vartoti tik prižiūrimi gydytojo.

Netinkamas vartoti nėščioms ir žindančioms moterims.

Moksliniai tyrimai

Siekiant išvengti aukšto cholesterolio ir jo padarinių, svarbu būti fiziškai aktyviems, sveikai maitintis, reguliariai tikrinti sveikatą.

Kraujagyslės yra kraujo indai, kuriais širdis be atvangos pumpuoja kraują. Šis sudėtingas ir gyvybiškai būtinas kraujagyslių tinklas yra išsiraizgęs po visą organizmą. Jei visos vieno žmogaus arterijos ir venos būtų ištemptos į vieną liniją, tai bendras jų ilgis siektųbeveik 100 000 kilometrų, kuriais būtų galima apjuosti Žemės rutulį kelis kartus.

Šis didžiulis tinklas nuo storiausių iki ploniausių kraujagyslių gabena kraują į kiekvieną kūno dalį ir ląstelę, užtikrindamas, kad visi audiniai ir organai gautų deguonį ir maisto
medžiagas. Šios sudėtingos sistemos tinkamam veikimui yra labai svarbu, kad kraujas galėtų laisvai tekėti be jokių kliūčių kraujagyslių spindyje.

Kraujas perneša įvairias maisto medžiagas, tai pat ir riebalus, kurių saikingai turi būti sveiko žmogaus kraujyje ir ląstelėse.

Cholesterolis, ypač didelio tankio lipoproteinų (DTL) cholesterolis taip pat reikalingas, nes tai statybinė ir energiją teikiantimedžiaga, be to padedanti iš organizmo šalinti ir nepageidautiną mažo tankio (MTL) cholesterolį. Normaliai ir netrikdomai kraujo tėkmei labai svarbu palaikyti tinkamą kraujo lipidų kiekį, kad tam tikros rūšies riebalų kraujyje neatsirastų pernelyg daug ir kad nepakistų jų santykis.

Ar tinkamai funkcionuos širdies ir kraujagyslių sistema priklauso ir nuo paties žmogaus pasirinkto gyvenimo būdo: svarbu nerūkyti, nepiktnaudžiauti alkoholiu, būti ziškai aktyviam, vengti streso ir laikytis subalansuotos mitybos principų.

Pilnavertė mityba yra vienas iš reikšmingiausių veiksnių, todėl verta aprūpinti savo organizmą medžiagomis, kurios padeda palaikyti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą ir kraujotaką. Mokslo pasaulyje nuolat tiriama, kokios medžiagos galėtų būti naudingos šiuo atžvilgiu, ir paskutiniaisiais dešimtmečiais didelis dėmesys kreipiamas į Tolimųjų Rytų mitybos ypatumus.

Sudėtis

  • normaliai cholesterolio koncentracijai kraujyje – monkolinas K (iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių);
  • kraujotakai – kilnusis lauramedis;
  • natokinazės fermentas, susidarantis specialiu būdų fermentuojant sojų pupeles.
  • širdies ir kraujagyslių funkcijai – plikasis viršūklis (ajurna);

Straipsniai

Ar smegenys sensta? »»
Mūsų venos »»

Jums taip pat gali patikti…