Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Ieškoti

E-parduotuvė

Kapsulės Kangli, 60 kaps. x 470 mg.

28.50 

Azijos moterys yra puikios fizinės sveikatos. Palyginus su to paties amžiaus vakarietėmis, jos rečiau kenčia nuo osteoporozės, krūties vėžio ir širdies ligų. Azijietės puikią formą išlaiko dėl mitybos, kurioje gausu sojų pupelių, turinčių natūralių augalinių estrogenų. Būtent šios sudedamosios dalies – sojų – pagrindu TIENS sukūrė maisto papildą moterims „Kangli“.

Vartojimas

Rekomenduojama vartoti 2 kapsules per dieną, po vieną ryte ir vakare.
Įspėjimas: preparato „Kangli“ negalima vartoti nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.

Neturime

Moksliniai tyrimai

Sudedamosios dalys:

Pagrindinė „Kangli“ sudedamoji medžiaga yra iš sojų išskirti izoflavonai, t. y. natūralūs augalinės kilmės estrogenai (fitoestrogenai), papildyti stipriais antioksidantais ‒ vitaminais C ir E.
Patekę į organizmą, sojų izoflavonai atkartoja estrogenų veikimą.

Vitaminas C, įeinantis į „Kangli“ sudėtį, kovoja su laisvaisiais radikalais ir stimuliuoja naujo kolageno gamybą. Be to, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos funkciją.

Vitaminas E apsaugo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, paversdamas juos neutraliais junginiais, kurie pašalinami iš organizmo kartu su šlapimu.

Jokie kiti hormonai nėra taip susiję su moters branda kaip estrogenai, nes būtent jie reguliuoja menstruacijų ciklą ir formuoja moters kūno formas. Šios grupės hormonai veikia ir lipidų, kalcio bei baltymų metabolizmą moters organizme, moters lytinį potraukį ir emocinę būklę. Jie taip pat turi įtakos kraujo krešėjimui.

Estrogenų kiekio disbalansas ne tik sukelia sveikatos problemų, bet ir atsispindi moters išvaizdoje bei psichikoje. Su amžiumi estrogenų kiekis moters organizme po truputį nuolat mažėja. Šis procesas prasideda apie 30-uosius metus ir kiekvieną tolesnį dešimtmetį intensyvėja.

Oda praranda stangrumą, atsiranda raukšlių, užklumpa nuotaikos svyravimai. Estrogenų kiekį veikia ne tik amžius, bet ir netinkama mityba, fizinio aktyvumo trūkumas bei stresas. Todėl norint būti geros nuotaikos ir pabrėžti natūralų grožį, verta užtikrinti tinkamą estrogenų kiekį.

TIENS maisto papildai „Kangli“, sukurti sojų pagrindu, gali padėti tai pasiekti.

Sojų izoflavonai savo struktūra primena estrogeną. Mokslinėje literatūroje izoflavonai aprašomi kaip į estrogeną panašūs junginiai, tačiau tai nereiškia, kad jų poveikis žmogaus organizmui yra toks pats, kaip ir estrogenų. Iš tiesų jie su estrogeno receptoriais reaguoja kitaip nei tikrasis estrogenas ir jų veikimas gali būti panašus į estrogenų, nepanašus arba neutralus.

Poveikis

Vitaminas C:

  • padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso ir stimuliuoja kolageno gamybą, reikalingą normaliai odos funkcijai palaikyti.
  • vaidina svarbų vaidmenį palaikydamas imuninės sistemos veiklą.
  • padeda sumažinti nuovargį ir palaikyti normalią nervinės sistemos veiklą.
  • pagerina geležies įsisavinimą.

Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

 


Straipsniai

Mūsų venos »»
Limfa – reikšmė, sutrikimų žala, priežiūra »»
Šalčio nauda ir pavojai »»

Jums taip pat gali patikti…