Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Ieškoti

E-parduotuvė

Prietaisas vaisiams ir daržovėms valyti (ozonatorius)

344.85 

Hormonai, pesticidai ir kitos pavojingos cheminės medžiagos vis dažniau pasitaiko ant mūsų maisto produktų.
Šias medžiagas galima pašalinti, naudojantis priemone, kuri veikia pasitelkusi unikalias ozono savybes – TIENS vaisių ir daržovių valiklį.
Priemonė išskiria ozoną, kuris ne tik valo maistą ir vandenį, tačiau ir dezinfekuoja orą butuose ir biuruose, sunaikindamas bakterijas, grybelį ir erkutes.

Neturime

Kategorija: Naudingos nuorodos: , ,

Moksliniai tyrimai

Ozonas (O3) yra natūrali medžiaga, kuri oksidacijos pagalba sunaikina pelėsį, bakterijas, virusus ir kitus mikroorganizmus. Jo antimikrobinės savybės yra galingiausios iš visų sterilizuojančių priemonių. Jį naudojant, nesusidaro jokių kancerogeninių pašalinių produktų, kaip yra chloro atveju.

Štai kodėl ozonas vartojamas įvairiose pramonės šakose: maisto, mėsos, pieno produktų ir kosmetikos pramonėje. TIENS sukūrė ozoną generuojančią priemonę – vaisių ir daržovių valiklį – kuris unikalias ozono savybes pritaikė kasdieniniams poreikiams.

Priemonė naudoja elektros iškrovą, paverčiančią deguonį O2, esantį ore, į O3 – ozoną. Ozonas veikia oksidacijos principu. Reakcijų su ozonu metu, papildomas deguonies atomas yra išlaisvinamas ir „susiriša“ su paviršiumi, su kuriuo reaguoja ozonas. Galiausiai susidaro gryna ir stabili deguonies (O2) molekulė.

Gaminio struktūra

Šiame prietaise yra integruotas jutiklinis skystųjų kristalų (LCD) ekranas. Pakuotėje yra pagrindinis prietaisas, vienas oro vamzdelis ir du oro išleidimo antgalio vamzdeliai.
Prietaisą galima naudoti daržovėms, vaisiams, mėsai, stalo įrankiams ir kitiems virtuvės reikmenis valyti.

Prietaise yra sterilizavimo funkcija, pesticidų likučių išvalymo ir šviežumo išlaikymo funkcijos.

Keturios piktogramos ekrane rodo keturis skirtingus produktų, kuriuos galima valyti, tipus iš kairės į dešinę: vaisiai, daržovės, virtuvės reikmenys ir mėsa. Pasirinkite norimą funkciją pagal poreikį.
Prietaisas nėra atsparus vandeniui. Jei į prietaiso vidų pateks vandens, jis sukels priedų bei vidinės grandinės gedimus ir prietaiso nebebus galima eksploatuoti. Prašome nemerkti prietaiso į vandenį ir nenaudoti jo drėgnose patalpose.

Poveikis

TIENS vaisių ir daržovių valiklis yra universalus ir labai naudingas produktas moderniems namams ir biurams. Jį galima naudoti plataus spektro valymo ir dezinfekavimo reikmėms:

  • Sunaikina bakterijas ir pašalina pesticidus nuo daržovių ir vaisių, pagerina jų kokybę ir skonį, o tai yra svarbu mūsų sveikatai
  • Suarilgina šviežio maisto išsilaikymo trukmę
  • Grynina ir prisotina deguonimi vandenį, o tada jį lengviau absorbuoja mūsų organizmai; be to, maudymasis deguonies prisotintame vandenyje padeda pašalinti odos problemas, tokias, pavyzdžiui, kaip grybelinės infekcijos
  • Grynina ir dezinfekuoja orą nuo bakterijų, grybelių ir erkučių biuruose, pašalina blogą kvapą, tokį kaip cigarečių dūmų formaldehido
  • Sterilizuoja indus, butelius, rankšluosčius ir rūbus
  • Pašalina (o ne užmaskuoja!) organinės ir neorganinės kilmės blogą kvapą tokį, kaip cigarečių dūmų, degančių medžiagų ir gyvūnų kvapus. Gali būti naudojamas namuose, biuruose ar mašinose. Ypač rekomenduojama prisotinti ozonu namus intensyvių alergijų laikotarpiais rudenį ir žiemą.

Straipsniai

Maitintis – tai… »»
Apie plonojo žarnyno veiklą »»