Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Ieškoti

E-parduotuvė

Aliejus nosiai Anu Thailam, 10 ml

12.00 

Aukščiausios kokybės tradicinis ajurvedinis nosies aliejus, lengvinantis nosies vidinės srities bei galvos srities negalavimus.

Anu Thailam aliejus tradiciškai Indijoje naudojamas kaip nosies lašai sergant ausies-gerklės-nosies ligomis, chroniškiems ir pastoviems galvos skausmams (migrenai), chroniškai slogai ir sinusitui, chroniškam otitui, regėjimo pablogėjimui.

Moksliniai tyrimai

Naudojimo būdas:

Įlašinkite 2-3 lašus į kiekvieną nosies šnervę ryte ir vakare. Prieš lašinant rekomenduojama pašildyti iki maždaug 40° C. Lašai turėtų būti šilti, bet ne karšti. Užspaudę vieną šnervę, lašinkite į kitą ir padarykite keletą gilių įkvėpimų, kad lašai nutekėtų į sinusus. Atsipalaiduokite keletą minučių ir masažuokite nosį, kaktą bei sritį aplink nosį.

Norint išvalyti ausis, pagerinti klausą, atsikratyti spengimo ausyse, skausmo ir niežulio: gulėkite ant šono, įlašinkite keletą lašų šilto aliejaus į ausies angą, masažuokite ausų sritį, paimkite ausies ragelį ir švelniai tempkite jį apvaliais judesiais, tada pailsėkite 15 minučių ir pasisukite į kitą pusę, aliejaus perteklius tegu išteka iš ausies. Pakartokite šią procedūrą su kita ausimi.

Įspėjimai:

rekomenduojama lašinti aliejų gulint ir nerekomenduojama staigiai pakilti. Fizinio ir psicho-emocinio streso taip pat reikėtų vengti bent 30 minučių po injekcijos, nes vaistinės medžiagos palaipsniui įsiskverbia į sinusus ir valo kanalus.

Nedarykite šios procedūros kūdikiams su dehidratacija, žmonėms, patiriantiems sunkios panikos ir baimės būsenas, neatlikite procedūros iškart po vonios. Nėščios moterys taip pat turi būti atsargios.

Sudėtis (INCI):

Sesamum Indicum Oil, Lac, Aegle Marmelos Root, Aquillaria Agalocha Heartwood, Asparagus Racemosus Rhizome, Berberis Aristata Stem, Cedrus Deodara Heartwood, Cinnamomum Tamala Leaf, Cinnamomum Zeylanicum Stem Bark, Coleus Aromaticus Whole Plant, Cyperus Esculentus Root Tuber, Cyperus Rotundus Root Tuber, Glycyrrhiza Glabra Stem, Desmodium Gangeticum Root, Elettaria Cardamomum Seed, Embelia Ribes Seed, Hemidesmus Indicus Root, Holostemma Ada-kodien Rhizome, Kaempferia Rotundus , Rhizome, Nelumbo Nucifera Flower, Phoenix Pusilla Fruit, Prunus Mahaleb Seed, Saccharum Officinarum Stem, Solanum Indicum Root, Solanum Xanthocarpum Root, Vettiveria Zizanoides Root, Psuedarthria Viscida Root.


Straipsniai

Angina, adenoidai – operacija?»»
Kai bėga nosis »»
Gripas »»
SVEIKATA – sugebėjimas apsiginti nuo infekcijų »»

Jums taip pat gali patikti…